21 Eylül 2023
TYT problemler kaynak önerisi

TYT Problemler Kaynak Önerisi (20 kitap)

Bu sayfada TYT için problemler kaynak önerisine devam ediyoruz. Daha önce toplam 45 problem kitabı paylaşmıştık. Bu sayfada 20 yeni kaynak daha paylaşıyoruz. Önceki öneri listesine aşağıdaki linklerden erişebilirsiniz.

Problemler Kaynak Önerileri ve İncelemesi (20 kitap)

TYT problemler için üçüncü kaynak listesine kaldığımız yerden devam ediyoruz. Problem kaynaklarının çıktığı yayın evlerinin isimlerine göre alfabetik sırada göre listeliyoruz. TYT problemler kaynak önerisi yaptığım yayınlar hemen aşağıdadır.

Numaralandırmaya kaldığımız yerden yani 46 numaradan devam ediyoruz. Gözümüzden kaçan, eklemeyi unuttuğumuz bir kaynak olduğunu düşünüyorsanız lütfen bize iletin.

Problemler Kitabı Listesinin Devamı (46-65 arası)

46) Pomodoro Yayınları

TYT Problemler Soru Bankası

tyt problemler kaynak önerisi, pomodoro problemler soru bankası

Problemler kaynak önerileri listemizde 46. sırada Pomodoro Eğitim yayınlarının çıkardığı TYT Problemler soru bankası var. Video çözümlü bir kaynaktır. Kitaptaki soruların zorluk seviyesi kolaydan zora doğru ilerliyor. Hem klasik problem soruları hem de yeni nesil sorular var. Video çözümleri kare kod okutarak görebilirsiniz. Bu soru bankasında bildiğimiz tüm problem konu başlıkları sırayla işleniyor. İnternette bu kitapla ilgili herhangi bir inceleme videosuna rastlayamadım. Fakat çözümleri görmek aşağıdaki linki kullanabilirsiniz.

Pomodoro TYT Problemler Kitabı Çözümleri

47) Sinyal Yayınları

Yeni Nesil Problemler Soru Bankası

Sinyal yayınları Yeni Nesil Problemler Soru Bankası

TYT için problemler kaynak önerisi yaptığımız listenin 47. sırasında Sinyal Yayınları problemler soru bankası var. Bu kaynakta gerçekten de yeni nesil çok sayıda soru var. Öncüllü, diyalog içeren soruların çokluğu dikkatimizi çekti. Bu çok iyi bir şey. Çünkü bu türden sorulara alışmak önemli.

Klasik sorular da var, yeni nesil sorular da. Bazıları yeni nesil görünümlü klasik sorular aslında. Yine de çok sayıda güzel hazırlanmış var. Soruların çözümleri videolu. Aşağıda video çözüm sayfasının linkini paylaşıyoruz. Kitabın tümünü görebileceğiniz sayfa için de link bırakıyoruz.

48) Sistem Plus Yayınları

TYT Problemler Soru Bankası

Problemler kaynak önerisi, sistem plus TYT problemler soru bankası

Sistem Plus yayınlarından çıkan bu kitap problemler kaynak önerisi listemizde 48. sırada. Konu Öğreten Sorular, Konu Kavrama Soruları, İkiz Sorular ve Prova (mini denemeler) olmak üzere dört farklı bölümden oluşuyor. Konu öğreten sorular bölümünde yer alan testlerdeki kare kodu okuttuğunuzda konunun en ince ayrıntısına kadar indirgenmiş konu anlatım videolarına ulaşabiliyorsunuz. Konu kavrama sorularıyla ilk başlarda öğrendiğiniz soruları pekiştiriyorsunuz.

Soruların çoğu yeni nesil. Fakat klasik kolay sorularda yok değil. Soruların video çözüm linki aşağıdadır. Açılan sayfada TYT-Problemler-SB seçip ilerliyorsunuz.

Sistem Plus Yayınları TYT Problemler Soru Bankası çözümleri

49) Sizin Koçunuz Yayınları

Yeni Nesil Problemler Soru Bankası

problemler kaynak önerileri, sizin koçunuz yayınları, yeni nesil problemler soru bankası

Sizin Koçunuz yayınlarından çıkan bu kitap, TYT problemler kaynak önerisi yaptığımız listede 49. sırada bulunuyor. Youtube sayfalarındaki tanıtım videosuna bakınca önce “Yoksa iddialı bir problemler kitabı mı geliyor?” diye içimizden geçirdik. Fakat ne soru örneklerine ne de çözümlerine rastladım.

Sizin Koçunuz yayınlarına ait web sitesi yok galiba. Youtube kanalı üzerinden bilgi alabiliyorsunuz. Tanıtım videosunu aşağıda paylaşıyorum. Kitapla ilgili daha ayrıntılı bilgiye sahip oluğumda burada paylaşacağız.

50) Sonuç Yayınları

Oran – Orantı Problemler-1 Soru Bankası

Problemler kaynak önerisi, sonuç yayınları Oran - Orantı Problemler-1 Soru Bankası

Problemler kaynak önerisi listemizde 50 numarada Sonuç Yayınlarına ait problemler kitabı var. İki fasikülden oluşan bu kaynak, problemlere temelden yaklaşıyor. Daha çok klasik soruların ağırlıkta olduğunu gördük. Az sayıda yeni nesil problem sorusu var.

Her soru tipinden bir örnek soru çözümü yapılıyor. Aynı sayfada o örnek soruya benzer sorulardan oluşan test ile pekiştirme yapıyorsunuz. Temel atmak ya da pratiğinizi arttırmak için uygun bir kaynak gibi duruyor.

Oran-Orantı Problemler-I kitabında problemlerin ilk konularıyla oran orantı konusu var. İkinci kitapta yüzde kar zarardan rutin olmayan problemlere kadar olan geriye kalan konular bulunuyor. Seviyesi zor olmayan bir kaynak kitap. Soruları ve bunların video çözümlerini görmek isterseniz aşağıda link paylaşıyoruz. Kitapla ilgili inceleme videosu da hemen aşağıdadır.

Sonuç Yayınları soru çözümleri sayfası

Sonuç Yayınları Oran-Orantı Problemler Fasikülü İncelemesi

51) Strateji Yayıncılık

Gün Gün Problemler Yeni Nesil Soru Bankası

strateji yayınları Gün Gün Problemler Yeni Nesil Soru Bankası

Problemler kaynak önerisi listemizde 51 numaradaki Strateji Yayınları güzel bir kitap ortaya çıkarmış. Gün gün belli sayıda problem sorusu çözerek kendinizi hem geliştiriyorsunuz, hem de problemlerden ne çözsem derdinden kurtuluyorsunuz. Aslında sizi bir tür düzenli çalışmaya da teşvik ediyor. Bu tarz gün gün şeklinde oluşturulmuş soru kitaplarının çok faydalı olduğuna inanıyoruz. Kitabın konu özetli olduğunu da ekleyelim.

Bu kitapta çok sayıda yeni nesil problem sorusu var. Bazıları epey uzun ve okuma becerinizi üst seviyeye çıkarıyor. Problemlerde çıtayı yükseltmek için bu tür uzun paragraflı problem sorularına alışmanız önemli. Problemler için kaynak önerisi isteyenlere gönül rahatlığıyla tavsiye ediyoruz.

Aşağıda kitaptan örnek sayfaların ve soru çözümlerinin olduğu sayfanın linklerini paylaşıyorum. Ayrıca detaylı kitap inceleme videosu da hemen aşağıdadır.

Gün Gün TYT Problemler Soru Bankası İnceleme Videosu

52) Şenol Hoca Yayınları

Problemler Soru Bankası

problemler kaynak önerisi, Şenol hoca Problemler Soru Bankası

Şenol Hoca yayınlarından çıkan bu kitap problemler kaynak önerisi listemizde 52. sırada yer alıyor. Tamamı çözümlü problem sorularından oluşuyor. Soruların çözümleri kitabın içinde. Örneğin bir sayfa soru varsa, o soruların çözümleri hemen arka sayfada oluyor. ÖSYM tarzı yeni nesil sorulardan yeteri kadar var. Klasik sorular da var elbette. Orta ve üzeri seviyede sorular çoğunlukta. Başlangıç seviyesinde biri bu kitapta zorlanabilir.

Şenol Hoca Problemler Soru Bankası İnceleme Videosu

53) Tammat Yayınları

3 Hamlede Mat Problemler Cepte

problemler için kaynak önerileri Tammat yayınları 3 Hamlede Mat Problemler Cepte

Problemler kaynak önerisi listemizin 53 numarasında Tammat yayınlarından çok güzel bir kaynak var. 3 hamlede yani Kuralı öğren – Örneği çöz – Bir de Sen Dene şeklinde ilerleyerek problemler konusuna çözüm getiriyor. Kitaptaki sorular sınav formatında , öğretici ve video çözümlü. Çözüm videolarına aşağıdaki linkten erişebilirsiniz. En azından soruları görmüş olur, fikir edinmiş olursunuz. Kitabın seviyesi için kolaydan zora doğru giden bir kaynak diyebiliriz.

Tammat Problemler Soru Bankası Çözümleri

54) Tanım Yayıncılık

TYT Problemler Soru Bankası

Problemler kaynak önerisi, tanım yayınları TYT Problemler Soru Bankası

Tanım yayınlarından çıkan bu soru bankası TYT problemler kaynak önerisi listemizde 54. sırada bulunuyor. Kitabın içinde 600’den fazla soru var ve sorular video çözümlü. Uygulamayı indirip çözümleri görme imkanınız var. Sorular kolay değil arkadaşlar. Hatta bazı sorularda bana fazla zorlamışlar gibi geldi.

Problem çözümlerini uygulama üzerinden izlerken çoğu kez sıkıntı yaşadık. Belki bu durum yalnızca bizim başımıza gelmiştir, emin olamadık. Yine de kitapta çok sayıda güzel soru olduğunu de söylemek istiyoruz. Gelecek yıllarda popüler bir problem kaynağı olmaya bence gibi. Bu soru bankasıyla ilgili daha detaylı inceleme görmek isterseniz aşağıda inceleme videosu var.

Tanım Yayınları TYT Problemler Soru Bankası İncelemesi

55) Tempo (Fragman Yayınları)

Tempo Yeni Nesil Problemler

TYT problemler kaynak önerileri, Tempo yeni nesil problemler kitabı

Problemler kaynak önerisi listemizin 55 numarasında Fragman yayınlarından çıkan Tempo problemler kitabı var. TYT için faydalı olabilecek bir kaynak. İçindeki sorular eğer başlangıç seviyesindeyseniz sizi zorlayabilir. Zor değil ama çok kolay da değil. Kitaptaki soruların zorluk derecesi orta gibi.

ÖSYM soru tarzına yakın çok sayıda yeni nesil soru göreceksiniz. TYT için gerçek soru deneyimi yaşayabileceğiniz sorular içeriyor. Soruların video çözümleri Fragman yayınlarının Youtube kanalında mevcut. Aşağıda çözümlerin olduğu sayfanın linkini paylaştık. İncelemenizi öneriyoruz.

Yeni Nesil Tempo Problemler Soru Bankası Çözümleri

56) Tonguç Akademi Yayınları

TYT Problematik Soru Bankası

TYT problemler kaynak önerisi, problematik soru bankası

Sevgili öğrenciler TYT problemler kaynak önerileri sayfamızın 56 numarasında Problematik soru bankası yer alıyor. Daha çok yeni başlayanlar için uygun gibi geldi. Elbette temeli olanlar ya da kendini problemlerde daha da geliştirmek isteyenler de bu kitaptan faydalanabilir. Problem sorularıyla ilgili taktikler ve ve bu taktiklerle çözülebilecek sorulara yer verilmiş. Taktikleri pekiştirmen için temel, orta ve yeni nesil olmak üzere üç farklı seviyede sorular var. Her konu bitiminde tekrar ve uygulama testleri de göreceksiniz. Rehber matematik kanalının videoları ve Gri Koç’un planlama adımları bir arada ilerliyor.

Kitaptaki soruların çözümleri dogrukaynak.com sitesinde yer alıyor. Kitabın kapağındaki kare kodu girdiğinizde çözümlere erişebilirsiniz. Daha detaylı bilgilerin olduğu inceleme videosunu aşağıda bulacaksınız.

TYT Problematik İnceleme Videosu

57) Toprak Yayınları

Yeni Nesil Problemler Soru Bankası

toprak yayınları Yeni Nesil Problemler Soru Bankası

TYT için problemler kaynak önerisi sayfamızda 57 numarada Toprak yayınlarından çıkan bir kitap var. Gayet başarılı yeni nesil problemler soru bankası olduğunu düşünüyoruz. Orta seviye zorlukta ve tamamı video çözümlü bir kitap. Çözümlü örnek soruları testlerle pekiştirmenizi sağlıyor.

Kitaptaki klasik ve yeni nesil soru sayıları nerdeyse eşit gibi. Ne çok zor ne de çok kolay. Konular ünitelere ayrılmış. Her ünite bir uygulama testi ve bölümlerden oluşuyor. Her bölümde çözümlü kılavuz soruları ve antrenman testleri var.

Her ünite tarandıktan sonra içerisinde dokuzar soru bulunan 9 farklı analiz testi var. Analiz testlerinin ardından tamamı video çözümlü olan ve toplam 200 sorudan oluşan karma test göreceksiniz. Buradaki sorular önceki sorulardan daha üst düzey sorulardır. Kitapla ilgili daha detaylı inceleme videosu aşağıdadır. Bu soru bankasındaki soruların çözümlerine erişeceğiniz linki aşağıda paylaşıyoruz.

Toprak Yayınları Problemler Soru Bankası Video Çözümleri

Yeni Nesil Problemler Kitabı İnceleme Videosu

58) Ünlü Yayınları

Best Peak TYT Problemler Soru Bankası

ünlü yayınları, Best Peak TYT Problemler Soru Bankası

Problemler kaynak önerileri listemizin 58. sırasında Best Peak TYT problemler soru bankası var. Ünlü yayınlarının çıkan bu kitap konu özetli olup soruları video çözümlüdür. Her konunun başındaki örneklerle temel soru tipleri öğretiliyor. Böylece konu hakkında temel bilgileri edinmiş oluyorsunuz.

Ardından Uygulama Testleri geliyor. Buradaki sorular örnek sorulardan daha üst seviyede. Uygulama testlerinden sonra da Geliştir Testleri geliyor. Bunlar biraz daha zor. Genel olarak soru bankasındaki soruların zorluk derecesi değişken. Çok kolay da var, zor soru da.

Soruların çözümlerini görmek için dijiogrenci.com sitesini kullanmanız lazım. Kitaptaki soruları görmek istersiniz diye aşağıda örnek Pdf sayfasının linki paylaştık. Ayrıca bu kitabın detaylı incelemesinin olduğu video hemen aşağıdadır.

Best Peak TYT problemler soru bankası örnek sayfalar (PDF)

Ünlü Yayınları Best Peak Kitabı İnceleme Videosu

59) Vaf Yayınları

20×12 Deneme İlaveli Problemler Soru Bankası

Problemler kaynak önerileri sayfamızın 59 numarasında Vaf yayınlarından çıkan bir soru bankası var. Orta zorlukta bir kaynak. İçinde kolay sorular da var orta üzeri sorular da. Fakat zor sorulara pek rastlamadık. Kitabın sonunda 20 tane problemler denemesi mevcut. Bu denemelerdeki soruların zorluk derecesi yine orta seviye diyebiliriz.

Yeni nesil sorularından da yeteri kadar bulunan bu kitapta klasik problem soruları daha fazla sayıda. Sorular video çözümlü. Çözümlerin olduğu sayfanın linkini aşağıda paylaşıyoruz.

Vaf Yayınları Problemler Soru Bankası Çözümleri

60) Veri Yayınları

Lokomotif Yeni Nesil TYT Problemler Kitabı

TYT problemler kaynak önerisi, Yayın Denizi

TYT için Problemler kaynak önerisi listemizin 60 numarasında Veri Yayınlarından çıkan Lokomotif yeni nesil problemler soru bankası bulunuyor. Video çözümlü ve özgün sorular içeren bir kaynak. Kitapta 700 problem sorusu ve 3 deneme sınavı var. Kitabı incelediğinizde bazı soruların gerçekten uzun olduğunu fark edeceksiniz.

Hatta bazıları neredeyse bir sütunu dolduruyor. Ama birbirinden güzel yeni nesil sorular epeyce var. Sorular çoğu yerde size gerçek sınavdaymış hissi veriyor. Her soru uzun değil. Kitabın içinde konuyu pekiştiren klasik tarzda problem soruları da var elbette.

Kitaptaki sorular sarı, mavi ve kırmızı şeklinde üç farklı renk seviyesine ayrılmış. Sarı olanlar temel seviyede, mavi olanlar orta seviyede ve kırmızı olanlar ise daha ileri seviyede olduğunu anlatıyor. Böylelikle bir sorunun zor mu kolay mı olduğu hakkında fikriniz oluyor. Soruları çözümlerine aşağıdaki linkten ulaşabilirsiniz. Kitapla ilgili detay inceleme videosunu aşağıda paylaşıyoruz.

Lokomotif Yeni Nesil TYT Problemler Kitabı Çözümleri

Kitabın Detaylı İnceleme Videosu

61) Yargı Yayınları

Tüm Sınavlar İçin Problemler Soru Bankası

Problemler kaynak önerileri listemizde 61. sırada Yargı yayınlarından çıkan problemler soru bankası var. Kitap yaklaşık 500 sayfa. Pek çok problem kitabına kıyasla oldukça kalın bir kaynak. İçindeki sorular kolaydan başlayarak daha ileri seviye doğru gidiyor.

Soru sayısı açısından zengin oluşu aslında büyük bir avantaj sağlıyor. Çünkü tek kitapta çok farklı soru tarzını görme, uygulama ve konuyu pekiştirme imkanınız oluyor. Hem klasik hem de yeni nesil problemler mevcut. Bu soru bankası ile ilgili bir inceleme videosu var, bunu aşağıda paylaştık.

Yargı Yayınları Problemler Soru Bankası İnceleme Videosu

62) Yarıçap Yayınları

TYT Problemler Fasikülü

Yarıçap TYT Problemler kaynak önerisi

Yarıçap yayınlarından çıkan TYT problemler fasikülü kaynak önerileri listemizde 62 numarada yer alıyor. Bu kitap daha çok temel ile orta seviye arası bir çizgide gidiyor. Her konuda soru tiplerine göre klasik ve yeni nesil örnek soru çözümü var. Ardından Sıra Sizde testleriyle örnek soruları pekiştirmenizi amaçlıyor. Daha sonra konu testleriyle uygulama yaparak kendinizi daha da geliştirmenizi sağlıyor.

Kitapta video çözümlü 770 soru mevcut. Bu çok iyi bir sayı aslında. Bolca problem sorusu çözerek pratiğinizi arttırabiliyorsunuz. Yarıçap uygulaması üzerinden bu çözümlere erişebilirsiniz. Yalnız şöyle bir durum var, uygulama ile ilgili yapılan yorumlarda bazı sıkıntılar yaşandığı izlenimi edindik. Tam bilemiyoruz, uygulamadaki sıkıntılar belki de giderilmiştir. Bir kitabı en iyi kendi yazarı anlatırmış derler. Biz de aşağıya kitabın yazarı tarafından yapılan tanıtım videosunu ekledik.

Yarıçap Yayınları TYT Problemler Fasikülü Tanıtım Videosu

63) Yayın Denizi Yayınları

Pro Serisi TYT Problemler Soru Bankası

TYT problemler kaynak önerisi listemizin 63. sırasında Yayın Denizi yer alıyor. Bence güzel bir problemler kitabı çıkarmışlar. Kitaptaki sorular her konuda temel seviyeden ileri seviye doğru olacak şekilde ilerliyor. Baştaki testlerde başlangıç seviyesinde, sonlara doğru daha yeni nesil problemler bulunuyor. Kitabın son kısmında problem tekrar testleri var ki işte burada sorular gerçek çok kaliteli. ÖSYM diliyle yazılmış sanki. Sorularda ne istendiği net anlaşılıyor. Sınav formatında ve 30 adet genel tekrar testi var.

Sorular elbette video çözümlü. Çözümlere aşağıdaki linkten erişebilirsiniz. Soruları görmek isterseniz yine aynı linki kullanabilirsiniz. Yayın Denizi problemler soru bankası ile ilgili daha fazla detayı aşağıdaki videodan da görebilirsiniz.

Pro Serisi TYT Problemler Soru Bankası Çözümleri

Yayın Denizi Problemler Kitabı Tanıtım Videosu

64) Yazıt Yayınları

Venn Serisi TYT Problemler Soru Kitabı

Yazıt Yayınları, problemler kaynak önerileri listemizin 64 numarasında. TYT problemler kitabı Kavrama, Uygulama ve Analiz problemleri olmak üzere üç başlık altında hazırlanmış.

Kavrama problemleri konuyu kavrayıp öğrenmeniz için. Bu bölümde kolay sorular var. Uygulama problemlerinde ise öğrendiklerinizi daha üst seviyedeki sorularla pekiştiriyorsunuz. Son olarak Analiz problemlerinde ÖSYM tarzı yeni nesil problemler ile kendinizi daha da geliştirmeniz sağlanıyor.

Kitapta 41 adet Kavrama, 55 Uygulama ve 10 Analiz olmak üzere toplam 106 problemler testi var. Özellikle Analiz testlerindeki sorular çok güzel hazırlanmış. Soruları ve çözümlerini görmek için aşağıdaki linki kullanabilirsiniz.

Venn Serisi TYT Problemler Soru Kitabı Çözümleri

65) Yektuğ Mat (Marka Yayınları)

Youtube Hocam Problemler Soru Bankası

Problemler kaynak önerileri listemizin 65. sırasında Youtube Hocam TYT problemler soru bankası var. Marka yayınlarından çıkmış bu kitap. Kitabın yazarı Yektug Mat kanalından tanıdığımız Yasin Kara hocamız. Bu problemler kitabının tamamı video çözümlü olup kare kodu okuttuğunuzda çözümleri görebiliyorsunuz. Kitaptaki soruların zorluk derecesi için orta diyebilirim. Kolay sorular olduğu kadar yeni nesil zor sorular da var.

Yasin hoca kitabında ÖSYM sınavlarında çıkmış sorulara benzer sorular hazırlamaya çok özen göstermiş. Bu sizin için çok çok iyi bir şey aslında. Çünkü ÖSYM’nin soru stilini görmek, bu tür sorularla egzersiz yapmak sınavdayken işinize çok yarayacaktır.

Kitabın güzel tarafı her seviyede öğrenci bu kitaptan faydalanabilir. Problemlerde çok iyiyim deseniz bile, yeniyim deseniz bile size göre sorular var. Bu kitapta birçok kaynaktan daha fazla sayıda grafik problemleri sorusu bulunduğunu da eklemek isteriz. Daha detaylı inceleme videosu aşağıdadır.

Youtube Hocam Problemler Soru Bankası İnceleme Videosu


Problemler Kaynak Önerisi 3. Liste Hakkında

Bu sayfada öncekilere ilaveten problemler için 20 yeni kaynak önerisi daha yaptık. Aslında öneriden çok listeleme desek daha iyi olur. Bir kaynağın önerisini yaparken sadece güçlü ve pozitif değil aynı zamanda negatif ve zayıf yönlerini de paylaşmaya çalışıyoruz.

Hani biri size “bununla ilgili bana ne önerirsin?” gibi bir soru sorduğunda ne yaparsınız? İşte biz de böyle bir soruya açıklık getirmeye çalışıyorum sadece. Problemler için kaynak önerileri neler, ne önerirsiniz? sorusuna yanıt verirlen direkt bir kaynak ismi vermenin çok doğru olmadığını düşünüyoruz. Aşağıdaki gibi bir yaklaşım daha doğru gibi geliyor.

Hangi Sınav İçin Problemler Kaynak Önerileri?

Bu soruyu mutlaka sorarız. Çünkü problem sorularını her ne kadar ÖSYM hazırlasa da her bir sınavın amacı ve sınava giren öğrenci gurubu farklı. Örneğin TYT için problemler kaynak önerisi yapmakla KPSS için yapmak çok farklı bence. Çünkü bir sınavdaki soruların tarzı diğerine göre biraz daha klasik. Benzer durum ALES ya da DGS için de geçerli. Bu sınavlarda çıkan problem sorularının soruluş tarzı bile farklı olabiliyor.

Hangi Seviye İçin Problemler Kaynak Önerileri?

Problemlerdeki bilgi alt yapınız, temeliniz, seviyeniz bunların hepsi problemler kaynak önerileri yaparken inanılmaz önemli. Düşünsenize henüz başlangıç sorularını ancak yapabiliyorken, size Karekök yayınları Rutin Olmayan Problemler kitabını kaynak olarak önermemiz ne kadar doğru olurdu? Örneğin TYT denemelerinde 12 problem sorusundan 7-8 net yapabilen bir öğrenciye orta seviye ya da daha basit bir soru bankası önerisi yapmak yalnızca o öğrenci için zaman kaybı olur.

Kulağınızın Pasını Silmek İçin Biraz Müzik

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir