Tüm Soru Çözüm Videolarını İnceleyin »

ÖĞRETMEN ARABir kaç tıklamayla aradığınız özel öğretmeni bulabilirsiniz.


ÖZEL DERS İSTEKÖzel ders almak istediğinizi birkaç dakika içinde duyurabilirsiniz.


ÜYE OLÖzel ders isteyenlerle iletişime geçmek ayrıcalığına sahip olabilirsiniz.ÖZEL DERS İSTEYENLER

ÖZEL DERS İLANLARI

Bugüne kadar özel ders isteyen 3081 kişi, özel öğretmen aradığını Dersrehberi.com ile duyurdu. Siz de öğretmen aradığınızı duyurmak isterseniz tıklayın.
1651 - 1700 arası ilanlar

Türkçe özel ders - İstanbul (Anadolu)

Oğlumu kısa sürede ÖSS Sözel bölüme hazırlayacak , özellikle sınavda kullanması gereken yöntem ve güven verme konusunda destek olacak bir özel öğretmen aramaktayım.

Matematik özel ders - İzmir

İlkokul 4. sınıfa giden oğlum için özel ders almak istiyorum.

Ingilizce özel ders - Nevşehir

Ben ingilizce özel ders almak istiyorum. ücreti daha sonra konuşulur.

Ingilizce özel ders - İstanbul (Anadolu)

Merhaba, kozyatagında calısıyorum, işyerimde öğle 12-14 saatleri arası haftaiçi en az 4 saat özel ders almak istiyorum. Saatine 20 tl ödeyebilirim. Min 30 yaşında tecrübeli referans verebilen öğretmenlerin irtibata geçmesini rica ederım.

Ud özel ders - Adana

Ud dersi almak istiyorum düşündüğüm fiyat 20 tl

Ingilizce özel ders - Ankara

Aynı firmada çalışan üniversite mezunu 5-6 kişiyiz. Firmamızda özel ders almak istemekteyiz

Ingilizce özel ders - Antalya

Yoğun bir programla ingilizce özel ders almak istiyorum. Mevcut ingilizce seviyem düşük. Hafta içi hergün 12:00-13:30 arası veya 18:00-19:30 arası benim için en uygun saatlerdir. Hafta sonu olması durumunda ise 11:00 14:00 arası uygun. Ali Çetinkaya'da bulunan ofisimde ders almayı tercih ederim. Ders programını hazırlama ve uygulama noktasında deneyimli

Matematik özel ders - Ankara

Ücreti 25-30 TL arası olan Öss Mat-2 konularında uzman alan bir özel öğretmen arıyorum 1.koşul konulara hakimiyetinin iyi olması vakit kaybı yaratmayacak olması çok önemli!

Matematik özel ders - İstanbul (Anadolu)

İki kızım ÖSS hazırlık için özel ders aldırmak istiyorum.

Matematik özel ders - İstanbul (Avrupa)

Hocam matematiği vermem lazım müsait olduğunuzda sizden ders almak istiyorum.

Matematik özel ders - Bursa

lütfen başarılı olayım

Fizik özel ders - İstanbul (Avrupa)

Saint Benoit lise 2 sınıfında okuyan kızım için fizik, kimya, matematik derslerinde özel ders verebilecek fransızca bilen öğretmenlerin irtibat kurmasını rica ederiz.

Fizik özel ders - İstanbul (Anadolu)

Fizik ve kimyadan anlayan ÖSSye kadar özel ders alacağım uygun fiyata gelebilecek öğretmen arıyorum.

Tarih özel ders - Ankara

KPSS tarih dersi almak istiyorum.

Fizik özel ders - İstanbul (Avrupa)

Üniversite öğrencisiyim ancak ÖSS'ye tekrar hazırlanıyorum. Özellikle fizik 2'den eksik konularım ve sormam gereken bazı sorularım var. Uygun fiyata ders almak istiyorum.

Ingilizce özel ders - İstanbul (Anadolu)

İngilizcemi geliştirmek istiyorum. Konuşma ve gramer olarak bana yardımcı olacak ve yol almamızı sağlayacak bir özel öğretmen ihtiyacım var.

Tarih özel ders - Ankara

KPSS için tarih dersi almak istiyorum

Autocad özel ders - İstanbul (Anadolu)

ACİL... Ben iç mimarlık öğrencisiyim projeme destek verebilecek iç mimarlık veya mimarlık öğrencisi veya mezunu bir kişiden özel ders almak istiyorum. Autocad, 3d max kullanabilen tasarımda da yardımcı olabilecek birini arıyorum.

Ingilizce özel ders - İstanbul (Avrupa)

İngilizce özel ders almak istiyorum. Upper intermediate seviyesindeyim. Yöneticiyim. Konuşma ağırlıklı ders almak istiyorum İlgilenenlerin email adresine mail yollamaları. Not deneyimli ingilizce hocası sadece.

C# özel ders - İstanbul (Anadolu)

Merhaba ben Gazi Üniversitesi programlama 1.sınıf öğrencisiyim ve C sharp dersi almak istiyorum, size de uygunsa bana geri dönüş yaparsanız sevinirim teşekkürler.

Edebiyat özel ders - İstanbul (Avrupa)

Merhaba 9.sınıfta okuyan oğlum için edebiyat ve türk dili öğretmeni arıyorum. Tecrübeli olmaları önemli değil yalnız bu alanlarda eğitim almış ya da almakta olanları tercih ediyorum. Örneğin matamatik veya işletme eğitimi görmüş ama bu derside veririm diyenlerle bu işin olmayacağına inanıyorum Beylikdüzünde oturuyorum haftada 2 saat düşünüyorum bu yüzden fiyat konusunda biraz cimriyim saatine 20-25 tl verebilirim ilgilenenlerle görüşmek isterim..

Ingilizce özel ders - İstanbul (Avrupa)

KPDS ve TOEFL IBT için özel ders almak istiyorum.

Gitar özel ders - İstanbul (Avrupa)

Daha önce hiç gitar çalmadım ama özel ders alarak öğrenmek istiyorum.

Ingilizce özel ders - Kocaeli

Merhabalar. Gebzede oturuyorum. Makine mühendisiyim. İngilizcemi geliştirmek istiyorum. Fiyatının çok uygun olması gerekiyor. Uzun süre devam etmeyi düşünüyorum. Yerim müsait olmadığı için dersi hocanın evinde veya uygun görülebilecek bir yerde almak istiyorum. İlginizden dolayı teşekkür ederim. Saygılar.

Ingilizce özel ders - İzmir

İngilizce konuşma ağırlıklı özel ders almak istiyorum (üniversite mezunuyum) haftada iki ders (gün)düşünüyorum.

Rusça özel ders - Ankara

Turizimde kullanmak uzere rusca dersi almak istiyorum uygun fiyatla uzun donem ders alabılırım iyi derecede ingilizce biliyorrm ingilizcesini gelistirmek isteyen rusca ogretebilecek kisiler de olabilir . Kurs yeri Ankara, Antalya Kusadası olabılır

Ingilizce özel ders - Ankara

9 yaşında koleje giden kızım için özel ders aldırmak istiyorum. Hafta sonları (ya da hafta içide olabilir) 1 saat düşünüyorum. Evimde olması tercih sebebidir.

Matematik özel ders - Gaziantep

İlkokul 4.sınıfa giden kızım var. Matematik ve türkçeden özel ders aldırmak istiyorum.

Rusça özel ders - İstanbul (Anadolu)

Rus bayandan özel ders almak istiyorum.

Ingilizce özel ders - Ankara

İlköğretim 4. sınıfta okuyan kızım için tüm dersler için eğitim hizmeti istiyorum. Hafta içi beş gün 16 30 – 19 00 saatleri arasında Ankara Çankaya daki evimizde kızıma eğitim vermek konusunda uygunsanız. telefonumu aramanız veya mesaj atmanızı saygıyla rica ederim. Aylık olarak verilecek ücret 500 tl. dir.

Eğitim Koçu özel ders - Ankara

İlköğretim 4. sınıfta okuyan kızım için tüm dersler için özel ders eğitim hizmeti istiyorum. Hafta içi beş gün 16 30 – 19 00 saatleri arasında Ankara Çankaya daki evimizde kızıma eğitim vermek konusunda uygunsanız.Telefonumdan aramanız veya mesaj atmanızı saygıyla rica ederim. Aylık olarak verilecek ücret 500 tl. dir.

Matematik özel ders - İstanbul (Anadolu)

AÖF ikinci sınıf öğrencisiyim meslek lisesi mezunuyum temel matematik ile ilgili acil özel ders almam gerekiyor. Nisan ayında sınavlar var. İş yerim Okmeyanında tercihim bu taraflara yakın birisi.

Matematik özel ders - Antalya

İlkokul öğrencisi bir oğlum var. Aslında hem matematik hem de ingilizce özel ders verecek okula takviye yapabilecek eve gelecek bir özel öğretmen arıyorum.

Ingilizce özel ders - İstanbul (Avrupa)

Alibeyköy Yeşilpınar mahallesi yakınlarında bir kız öğrenci için haftada bir gün bayan ingilizce öğretmeni arıyoruz.

Ingilizce özel ders - İstanbul (Avrupa)

5-7 yaş gruplarında tecrübeli ingilizce öğretmeni arıyorum.

Matematik özel ders - Ankara

Maddi durumda sıkmayacak genç eğlenceli ders anlatan dersi sevdrcek bir hoca arıyorum. Acil geometri ve matematik dersi alıcam, gün cumartesi olcaktır. Keçiören civarı

Türkçe özel ders - İçel

1 ay için Türkçe dil bilgisini kaç ssat ne kadar ücretle verebilirsiniz

Ingilizce özel ders - Ankara

Ana dili ingilizce olan hocadan özel ders almak istiyorum.

Dans özel ders - İstanbul (Anadolu)

Bana özel dans dersi verecek çünkü bu konuda hiç bilgim yok hemen ögrenmek istiyorum yardımcı olursanız sevinirim bayan ögretmenlerden lütfen

Fen Bilgisi özel ders - İstanbul (Anadolu)

7. sınıfta okuyan oğlum için SBS hazırlık fen bilgisi takviye etmek istiyorum syg. Okulu İcadiye ilköğretim.

Matematik özel ders - İstanbul (Avrupa)

Bahçeşehir çevresinde özel ders verebilecek üniversite öğrencileri aranıyor.

Matematik özel ders - Ankara

ODTÜ lise 1 sınıfta okuyan kızım için hafta içi 2 saat, cumartesi günü 2 saat mümkün ise Subayevlerinde evde, yada Kızılay da büroda 15-20 TL ücretle İngilizce ve matematik özel dersi

Matematik özel ders - Bursa

BEN YEĞENİM İÇİN MATEMATİK DERSİ VEREBİLECEK BİR ÖZEL ÖĞRETMEN ARIYORUM. YEĞENİM BENİM HERŞEYİM VE ASLA ÜZÜLMESİNİ İSTEMİYORUM FAKAT OKULDA ARKADAŞLARIYLA UYUM SORUNU YAŞADIĞI İÇİN DERSLERİ DE KÖTÜ ETKİLENDİ BU KONUDA YARDIMCI OLACAĞINA İNANAN ÖĞRETMENLERİMİZDEN EN KISA ZAMANDA HABER BEKLİYORUM. ŞİMDİLİK MATEMATİK DERSİ İLE BAŞLANGIÇ YAPMAYI DÜŞÜNÜYORUZ İLERLEYEN ZAMANLARDA ÖĞRETMENİMİZDEN ALACAĞIMIZ PERFORMANSA GÖRE DİĞER DERSLERDE DE ÖZEL DERS TALEP EDİLEBİLİR.

Keman özel ders - Ankara

Keman dersini iyi bilecek bir kişi arıyorum. Aylık 250 TL.

Ingilizce özel ders - Diyarbakır

Uygun fiyata beni KPDS hazırlayacak bir özel öğretmen istiyorum.

Fizik özel ders - Ankara

ÖSS için iyi bir ODTÜ fizik öğrencisi

Coğrafya özel ders - Ankara

Lise son sınıf öğrencisiyim bu yıl üniversite sınavına gireceğim. Sözel bölümünde okuyorum. Tercihim özel ders vericek kişinin coğrafya bölüm ya da öğretmenliğinde okuyor olması. Bunun haricinde bir yıl ya da daha fazla deneyime sahip olmuş öğretmenler de tercihim arasındadır. Fiyatların uygun olması ve dersten aldığım memnuniyete göre özel ders başladığı andan aralıksız olarak haziran ayının ilk haftasına kadar ders almayı düşümüyorum. Bayan öğretmenler tercihimdir.

Matematik özel ders - İstanbul (Anadolu)

İlkokulda okuyan iki oğlumuz için her akşam derslere nezaret edecek ve aylıklı çalışacak bir ağabey ya da abla arıyoruz.

Matematik özel ders - Antalya

İlkögretim 6 sınıfda okuyan oğluma matematik ve türkçe özel ders aldırmak istiyoruz. İlgilenen öğretmen arkadaşların mail veya telefonla ulaşmalarını rica ederiz.

Matematik özel ders - Bursa

Orta 2. sınıfa giden oğlumuz için matematik takviyesi yapmak istiyoruz. Bu hem dersleri için hemde sbs ye hazırlık için olacak
 


1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 61 62EDİTÖRDEN..

İlan Verirken Faydalı İpuçları

Birçok yerde özel ders ilanınızın olmasının mutlaka yararı vardır, sonuçta reklamın iyisi kötüsü olmaz. Fakat çok önemli bir nokta kaçıyor çoğumuzun gözünden. Kendinizi bir an özel öğretmen olarak değil de, ders isteyen bir öğrenci olarak düşünün. Örneğin matematik özel ders alacaksınız ve özel öğretmen aramaya başladınız. Karşınıza çıkan yüzlerce ilanı incelerken şunu farkettiniz:
Verdiği Özel Ders : Matematik, Geometri, Fizik, Kimya, Biyoloji, Ingilizce, Türkçe, Fen ve Teknoloji
Ders Alanı : ÖSS, SBS, OKS, Lise, TOEFL, ALES


Şu sorulara objektif cevap vermek önemlidir : - Bu kadar alanda özel ders verdiğini beyan eden bir öğretmenden özel ders almak ister misiniz?
- Çocuğunuzun geleceginin sözkonusu oldugu bir yarışa böyle bir özel öğretmen ile başlar mıydınız?


ÖZEL DERS GÜNLÜKLERİ

Özel Ders Nedir Ne Değildir?


ÜYE GİRİŞ

Kullanıcı bilgilerim?