Tüm Soru Çözüm Videolarını İnceleyin »

ÖĞRETMEN ARABir kaç tıklamayla aradığınız özel öğretmeni bulabilirsiniz.


ÖZEL DERS İSTEKÖzel ders almak istediğinizi birkaç dakika içinde duyurabilirsiniz.


ÜYE OLÖzel ders isteyenlerle iletişime geçmek ayrıcalığına sahip olabilirsiniz.ÖZEL DERS İSTEYENLER

ÖZEL DERS İLANLARI

Bugüne kadar özel ders isteyen 3081 kişi, özel öğretmen aradığını Dersrehberi.com ile duyurdu. Siz de öğretmen aradığınızı duyurmak isterseniz tıklayın.
1501 - 1550 arası ilanlar

Matematik özel ders - İstanbul (Avrupa)

biz memur 3 arkadaşız meslek lisesi mağdurlarıyız şu an bir kamu kurumunda memur olarak çalışmaktayız bizi öss hazırlayacak konuya vakıf öğretmenlere ihtiyacımız var.

Eğitim Koçu özel ders - İstanbul (Anadolu)

7 sınıf ögrencisi olan kızıma ders vercek azimli bu konuda cok basarlı bir abla ya ihyatcımız var.

Matematik özel ders - İzmir

merhaba haftaıcı öss öğrencısıyım dershaneyle bırlıkte özel ders almak ıstıyorum. haftada en az 4saat almak ıstıyorum. öğrencı olması maddı acıdan tercıhımdır.

Ingilizce özel ders - İstanbul (Avrupa)

merhaba ingilizce öğrenmek istiyorum bu konuda uzman deneyimli ve garanti verebilecek öğretmenden ders almak istiyorum yaşım 26 bu konuda hiç alt yapım yok mümkün olduğunca uygun fiyat olursa sevinirim ilgili öğretmenlerden tel bekliyorum

Matematik özel ders - İzmir

lise sonda okuyan kızım için karşıyakadaki evimde özel ders verebilecek, matematik bölümü mezunu, 1,5-2 saati 30 liradar ders verebilecek bayan matematik öğretmeni arıyorum.

Matematik özel ders - İzmir

Narlıdere anadolu sözel son sınıf öğrencisiyim. Aza kanaat eden mümkünse bu civarda oturan biri arasın. Haftada en az 6-8 saat ders almam lazım. Hukuk düşünüyorum. Dersaneye gitmiyorum.

Italyanca özel ders - İzmir

italya merkezli izmirde kurulmuş olan şirketimizde yöneticilik yapmaktayım. İtalyanca özel ders almak istiyorum , bilgi vermenizi rica ederim .

Ingilizce özel ders - İstanbul (Avrupa)

Polis memuruyum. Hem KPDS için hem de mesleğime yarayacak düzeyde ingilizce öğrenmek istiyorum.

Bale özel ders - İzmir

Bale Kursunda çalışmak üzere Özel Bale Kursu ya da Konservatuar bale ya da Modern Dans bölülerinden mezun öğretmen aranmaktadır.

Matematik özel ders - Erzurum

Kamu Personeli Seçme Sınavı'na hazırlık için bana yardım etmek isteyen birini arıyorum. Erzurum Merkez'de iakmet edip,bir özel şirkette çalışmaktayım. Yalnız pazar günleri tüm gün özel ders alabilirim. Teşekkürler.

Matematik özel ders - İstanbul (Avrupa)

BU DERSİ BANA ÇOK İYİ ÖĞRETECEK BİRİNİ ARIYORUM. ÇÜNKÜ MATEMATİĞİM ÇOK KÖTÜ ORTAOKULDAN BAŞLAMAM LAZIM MATEMATİĞE. LÜTFEN ÇOK İYİ BİLEN BİRİ ARASIN. TEŞEKKÜR EDERİM.

Matematik özel ders - İzmir

Merhaba, kızım dördüncü sınıfa gidiyor. Derslerinde ona yardımcı olacak bir sınıf öğretmeni ya da sınıf öğretmenliği, son sınıf öğrencisi arıyorum.

Türkçe özel ders - Antalya

Ales e girmek için siz değerli hocalarımdan yardım istiyorum

Matematik özel ders - Antalya

Ales e girmek için siz değerli hocalarımdan yardım istiyorum

Matematik özel ders - Eskişehir

Hazirana kadar düzeli bir şekilde Matematik özel dersi verebilecek disiplinli bir öğretmen arıyorum.

Matematik özel ders - Denizli

8. Snıftaki oğlum için Matematik özel dersi istiyorum. ilgilenenler lütfen emailimden bana ulaşsınlar

Matematik özel ders - Adana

Özellikle bayan matematik öğretmeni arıyorum. Egitimi önemli gerçekten bilgi verebılecek birini arıyorum ilgilerinizle

Italyanca özel ders - İstanbul (Anadolu)

Italyan bayan ogretmenden ders almak istiyorum

Eğitim Koçu özel ders - İstanbul (Avrupa)

Merhaba, lise 3 sınıfa giden kızım var. Lise 1 ve lise 2.sınıflarda dershaneye gitti ancak test netlerinde hiçbir değişiklik olmadı. Bu nedenle birebir çalışılırsa belki değişir diyorum. Eğer kendine güvenen ben bu kızı sınava yüzde 90 hazırlarım diyen biri varsa görüşmek isterim.

Fizik özel ders - İstanbul (Anadolu)

bayan öğretmeninden fizik ve kimya dersi almak istiyorum, (aynı öğretmen iki dersi verebilirsede olur) evim zeynep kamil üsküdarda hafta sonu toplamda 3 saat(fizik+kimya) temmuz ayına kadar 9 ay sürekli olarak,ücreti her ayın başında aylık olarak (300TL)ödemek istiyorum. Toplamda 9 ay*300. teşekkürler

Ingilizce özel ders - Adana

İngilizce özel dersi istiyorum. mailden ve telden ulasınız eda-eda

Matematik özel ders - Sinop

matematik dersinde çok zorlanıyorum istek var ama yapamıyorum sabırlı bir öğretmene ihtiyacım var

Geometri özel ders - Batman

İlk başta sabırlı olması gerekir daha sonra kısa sürede beni arkadaşlarımın bilgisinin daha üst seviyesine çıkaracak iyi bir öğretmen istiyorum

Matematik özel ders - Konya

BRANŞINDA İYİ Bİ ÖĞRETMEN OLMASINI İSTİYORUM...DETAYLARI TLF DA KONUŞURUZ...

Ingilizce özel ders - Muğla

İngilizce öğrenmem şart yardımcı olun.

Kimya özel ders - İçel

ÖSS kimya dersi verebilecek hoca arıyorum Mersin merkezden.

Kimya özel ders - Malatya

Oğlum için özel ders almak istiyorum. Sizinle görüşüp konuşmak ve şartlarınızı öğrenmek istiyorum

Fizik özel ders - Malatya

Oğlum için özel ders almak istiyorum. Sizinle görüşüp konuşmak ve şartlarınızı öğrenmek istiyorum.

Matematik özel ders - İstanbul (Anadolu)

KPSS hazırlığı için çok iyi seviyede öğreten matematik dersi verecek deneyimli yaşı çok genç olmayan bayan öğretmen aramaktayım.

Ingilizce özel ders - İstanbul (Avrupa)

İşletme okuyorum ve ingilizcemi yeterli bulmuyorum ingilizce kurslarını tercih etmememın nedenı hem fıyatı hemde o kdr kısıyle aynı sevıyede olamamam uygun fıyata eksiklerımı tamamlamak ıstıyorum

Matematik özel ders - Kırklareli

p.m.y.o sınavına girecem çok az zamanım kaldı hocam lütfennn:(

Matematik özel ders - Ankara

Ankaranın sincan semtin de ikamet etmekteyim .. öss sınavını kazanıp üniv. olmak istiyorum .. bu konuda bana yardımcı olabilecekk hocalar arıyorum .. temelim birazZ varr gerçektenn çokk çalışacagımaa eminn olabilirsinizzz biraz da ekonomik olursaa sewinirim ... birebir ders almakk istoyrom .. amacımm gazi üniv .hukuk fakültesi ... sevgilerimle

Eğitim Koçu özel ders - İstanbul (Avrupa)

ilk okul 2. sınıfa giden oğluma ödev yaptırmak ve ders çalıştırmak için bayan bir öğretmen arıyorum ücret ayda 200tl dir semt istanbul avcılardır telefonlarınızı beklerim.

Hollandaca özel ders - Ankara

Bayan öğretmen olmasını istiyorum acil hollandaca öğrenmem gerek evlendiğim için. Mail adresime telefon numaranızı yollarsanız hemen görüşmek istiyorum iyi günler

Matematik özel ders - Bursa

Ben matematik için özel ders istiyorum.

Matematik özel ders - Kocaeli

Mrb ben matematik ve geometriden öss hazırlık için özel ders almak istiyorum. Öğretme konusunda kendisine güvenen öğretmenler olması tercihimdir.

Fizik özel ders - İstanbul (Avrupa)

Anadolu lisesinde son sınıfta okuyan, bu yıl sınava girecek kızım için ders aldırmak istiyorum. Başarılı bir öğrenci. Bayan öğretmen tercihimiz.

Matematik özel ders - İstanbul (Avrupa)

matematik ve geometri dersi almak istiyorum

Matematik özel ders - Muğla

açıkilköğretimde okuyorum almak istediğim ders matematik

Hollandaca özel ders - Ankara

Özel hollandaca ders veren ögretmenler benimle irtibat kursun.

Fen Bilgisi özel ders - İstanbul (Avrupa)

Cumartesi pazar saat 9 ile 13 arası haftaiçi de 1 gün merkezimizde çalışacak özel ders ve sınıf dersi verebilen öğretmenler arıyoruz.

Matematik özel ders - Ankara

Merhaba. Bu yıl 7. sınıfı okuyacak oğlum için evimde sbs özel ders aldırmak istiyorum. Eylül ayında başlayıp haziran sınav dönemine kadar sistemli bir şekilde haftada 2 ila 4 saat arasında değişen ders saatlerine göre program yapmak istiyorum. Çukurambarda oturuyoruz. cevabınızı en kısa süre içinde bekliyorum. İyi günler

Hollandaca özel ders - Ankara

Ankarada hollandaca denge sınavına girecegim özel ders almak istiyorum. Gündüz çalıştıgım için mesaiden sonra ve hafta sonu ders almak istiyorum. Vermek isteyenler beni arasın.

PHP özel ders - Kayseri

İyi Çalışmalar, Şimdi Ben 15 Yaşındayım Size Sorcağım Şu facebook.com Gibi Bir Scripti Yazabilmem İçin Sizden Kaç Saat Ders Almam Gerekir ve Ders Saati Başına Ücreti Ne Olur ? Geç Cevap Alma: 22 Ağustos 2009 İlginize Teşekkür Ederim.

Biyoloji özel ders - Tekirdağ

Aynı zaman da fen dersi de almak istiyorum.

Matematik özel ders - İstanbul (Anadolu)

Maltepe oturuyoruz haftada7 2-3saat tatil günleri 3-4saat öğretmen ve tecrubeli olmasi koçluk yapabilmesi öss hazırlık için abilik yapabilmesi

Matematik özel ders - Ankara

Sincanda oturuyorum. 24 yaşındayım bos zamanlarımda evimde DGS ye hazırlık ve matamatik özel dersi almak istiyorum. İlgilenen arkadaşlar ulaşırsa sevinirim bu arada evde yanlız yasıyorum sonradan bi sıkıntı cıkmasın.

Ingilizce özel ders - İstanbul (Avrupa)

Matematik ingilizce fen bilgisi öğretmeni arıyoruz. mecidiyeköy deki etüt merkezimizde belirli saat aralıklarında part time çalışacak sbs ve lise 1 sınıf ve özel ders verecek öğretmen arkadaşlardan haber bekliyoruz...

Matematik özel ders - İstanbul (Anadolu)

öss de full hedefleyen bir öğrenciye ne tavsiye edersiniz? neler yapılmalı? hangi kaynakları tavsiye edersiniz?

Matematik özel ders - Bursa

Üniversiteye giriş sınavına hazırlanıyorum. 20 yaşındayom. Gündüz çalışıyorum. Akşamları özel ders almak için uygunum...
 


1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 61 62EDİTÖRDEN..

İlan Verirken Faydalı İpuçları

Birçok yerde özel ders ilanınızın olmasının mutlaka yararı vardır, sonuçta reklamın iyisi kötüsü olmaz. Fakat çok önemli bir nokta kaçıyor çoğumuzun gözünden. Kendinizi bir an özel öğretmen olarak değil de, ders isteyen bir öğrenci olarak düşünün. Örneğin matematik özel ders alacaksınız ve özel öğretmen aramaya başladınız. Karşınıza çıkan yüzlerce ilanı incelerken şunu farkettiniz:
Verdiği Özel Ders : Matematik, Geometri, Fizik, Kimya, Biyoloji, Ingilizce, Türkçe, Fen ve Teknoloji
Ders Alanı : ÖSS, SBS, OKS, Lise, TOEFL, ALES


Şu sorulara objektif cevap vermek önemlidir : - Bu kadar alanda özel ders verdiğini beyan eden bir öğretmenden özel ders almak ister misiniz?
- Çocuğunuzun geleceginin sözkonusu oldugu bir yarışa böyle bir özel öğretmen ile başlar mıydınız?


ÖZEL DERS GÜNLÜKLERİ

Özel Ders Nedir Ne Değildir?


ÜYE GİRİŞ

Kullanıcı bilgilerim?