Tüm Soru Çözüm Videolarını İnceleyin »

ÖĞRETMEN ARABir kaç tıklamayla aradığınız özel öğretmeni bulabilirsiniz.


ÖZEL DERS İSTEKÖzel ders almak istediğinizi birkaç dakika içinde duyurabilirsiniz.


ÜYE OLÖzel ders isteyenlerle iletişime geçmek ayrıcalığına sahip olabilirsiniz.ÖZEL DERS İSTEYENLER

ÖZEL DERS İLANLARI

Bugüne kadar özel ders isteyen 3081 kişi, özel öğretmen aradığını Dersrehberi.com ile duyurdu. Siz de öğretmen aradığınızı duyurmak isterseniz tıklayın.
1101 - 1150 arası ilanlar

Kimya özel ders - İzmir

Bornovada oturmaktayız.Lise düzeyinde kimya özel dersi istiyoruz.

Türkçe özel ders - İstanbul (Avrupa)

1.sınıfa giden kızıma ders yaptıramıyorum bu yüzden arkadaşlarından geri kaldı. Özel ders aldırmak istiyorum.

Bağlama özel ders - İstanbul (Anadolu)

Babam için bağlama dersi almak istiyorum. Ümraniye de oturuyoru. Öğrenci evinde bağlama özel dersi aylık 100-150 TL verebilirim.

Matematik özel ders - Antalya

üniversite sınavına girecegim icin hızlandırılmış özelders almak istiyorum

Kimya özel ders - İstanbul (Avrupa)

İyi günler,kimya teknolojileri bölümünde okuyorum ve özel derse ihtiyacım var...

Bale özel ders - Bolu

Kızım için eğitimli görev yapmış usta bir bayan arıyoruz en az 2 saat eğitim vermeli saat başına en yüksek 800 tl verebilirim kızım 8 yaşında.

Eğitim Koçu özel ders - Ankara

Bayan öğrenciden , kızıma 9.sınıftan itibaren ingilizce özel dersi, evimde ucuz , uygun fiyata özel ders aldırmak istiyorum. Saat ücreti ilerde artırılacaktır.

Kimya özel ders - İstanbul (Avrupa)

Beylikdüzündeki etüt merkezimize kimya öğretmeni aramaktayız.

Matematik özel ders - İstanbul (Anadolu)

İlkokul 4 sınıfta olan kızıma ben çalıştığım için haftaiçi hergün 15:00-18:30 saatleri arasında ablalık yapıcak 1,5-2 saat ödevlerini yaptırıcak ders çalıştıracak sınıf öğretmenliği mezunu olabilir ataması yapılmamış atama bekleyen bayan genç öğretmen aramaktayız.Maltepede oturmaktayız.

Matematik özel ders - İstanbul (Anadolu)

İlkokul 4.sınıf öğrencisi bir kızım var ona matematikden derslerine takviye olsun diye düzenli olarak özelders aldırmak istiyoruz.Verebileceğimiz ücret saati 30tl'dir.Maltepe de oturmaktayız.

Ingilizce özel ders - İstanbul (Anadolu)

İngilizceyi cok çabuk ve hızlı öğrenmek istiyorum ve özel dersinde buna yardımcı olacagına ınanıyorum. İngilizce özel ders almak istiyorum

Matematik özel ders - İstanbul (Anadolu)

Kardeşim safiye ticaret lisesi muhasebe bölümü mezun olduğundan matematik alt yapısı hiç yok denecek kadar az.. Hali hazırda dersaneye devam etmekte ancak matematik konusunda desteğe ihtiyacı var. sultanbeylide oturmaktayız. Evde matematik dersi verecek deneyimli öğretmen arıyoruz. teşekkür ederiz.

Matematik özel ders - İzmir

8. sınıf ögrencisi kızıma matematik konusunda özel ders aldırmak istiyoruz bu iş için aylık 300 TL verebilecegiz. kızımın matematiği cok kötü konunun mantığını anlatacak ve yardımcı olacak.

Ingilizce özel ders - İstanbul (Avrupa)

Ticaretle ugraşıyorum yurtdışı işlerimde tercüman la hallediyorum tercumansız kendim işlerimi halletmeliyim. İNGİLİZCE ÖZEL DERS ALMAK İSTİYORUM

Geometri özel ders - İstanbul (Avrupa)

Üüniversiteye hazırlanıyorum geometri dersinden zorlanıyorum bu yüzden haftada 1 veya 2saat özel ders almak istiyorum

Okuma Yazma özel ders - Bursa

Birinci sınıfa giden oğlum için okuma ve yazma öğretecek öğretmen arıyorum

Türkçe özel ders - İstanbul (Anadolu)

Yabancıyım, Türkçe öğrenmek istiyorum. Aslında Türkçe konuşup, yazabilirim ama Türkçe´m çok daha iyi olabilirse daha iyi hissedeceğim. Her şeyi çalışmam lazım okuma, konuşma vesaire. Bir kitapla çalışmak istiyorum, özel program iyi olur. 2/3 saat haftada almaya düşünüyorum, ücretinize bağlı.

Üniversite Dersleri özel ders - İstanbul (Anadolu)

suan üniversteden mezun olmam için son iki sınavım kaldı bunlardan biri matematik 1 digeri ise elektronik dogru akım ve devre analizi bana bu dersler için yardım edecek birini arıyorum acilen...

Aikido özel ders - İstanbul (Anadolu)

7-8-9 yaş öğrencilerine aikido dersi verebilecek. branşında deneyimli. çocklarla ileşimi güçlü öğretmen adayı aranmaktadır.

Ingilizce özel ders - İstanbul (Avrupa)

özel bir işyerinde çalışıyorum.Yurtdışı seyahatlerim oluyor.Yurt dışında beni idare edecek kadar ve yabancılarla konuşabiecek kadar sıkılmadan bunalmadan ingilizce öğrenmek istiyorum.Dersleri hafta içi 18:00 ila 20:00 satleri arasında işyerimde almak istiyorum.

Eğitim Koçu özel ders - İstanbul (Anadolu)

Ben özel darüşşafaka okulunda okuyorum. notlarım düştü ve eger böyle giderse bursumu kaybetmekten annem ve ben endişe ediyoruz. notlarım düşünce bursumu kaybediyor dolayısıyla babası hayata olmayan çocuklar için şefkat ve lüks içinde okuduğum okulumdan ayrılmak zorunda kalabilirimki bu asla istemedigim bir kabus olur. lütfen bana desdek olun istanbulda ünüversite okuyan bir ağbeyim olursa daha iyi olur malum annemin bütcesi çok geniş değil. saygılar.

Matematik özel ders - Konya

öss sınavına girecem bana matematik 2 yi acilen öğretecek bi öğretmen arıyorum..

Matematik özel ders - Ankara

matematik dersinde basarili deigilim ve ne kadar calissamda basaramiyorum ve cok zorlaniyorum bu nedenle cok iyi bir matematik hocasi ariyorum bana cok iyi anlatabilecek biri olsa sevinirim.

Matematik özel ders - Ankara

Matematik dersim çok zayıf olduğu için özel derse ihtiyacım var.

Ingilizce özel ders - Ankara

İlköğretim 8. ve Anadolu lisesi 10. sınıftaki iki öğrenci için haftaiçi , tercihen ODTÜ İngilizce Blm. öğrencisinden Ümitköy-Gordion karşısı evde eğitim isty.

Eğitim Koçu özel ders - Bursa

Universiteye hazırlık için özel hoca arıyorum altyapım çok az bütün dersleri anlatabilicek bi hoca lazım

Matematik özel ders - İzmir

Benn özel ders almak istiyorum öss hazırlanıorum matematik ve geometriden belirli bir alt yapım war fiyat çok yüksek olmzsa iyi olur öğrenciyiz sonuçta

Eğitim Koçu özel ders - İzmir

Orta 3e giden kızım için derslerine yardımcı olacak özellikle matematik, fen bilgisi, ingilizce derslerinde üniversite ögrencisi abla arıyoruz. aylık maaş verilecektir.

Ingilizce özel ders - İstanbul (Anadolu)

ANAOKLU Öğretmeni Kadıköy-Kalamış da evimiz de , 2006 doğumlu İngilizce eğitim veren ana okuluna giden kızımız için yardımcı anaokulu öğretmeni yada pediatrik eğitim almış, kızımızın yetişmesinde yardımcı olacak bayan ( Giyiminden, yıkanması, odasının toplanması,ders çalışma becerisinin kazandırılması) vs. Adayların Yabancı uyruklu(USA,Kanada,İng ) veya aksanlı İngilizce bilmesi gerekmekde Çalışma saatleri 5 gün 15:30 ile 19:30 , cumartesi saat 09:30 ile 14:00 arasında Saygılarımla

Okuma Yazma özel ders - Ankara

Etüt merkezimiz için stajerliği kalmış ingilizcesi de olan sınıf öğretmni aramaktayım.

Biyoloji özel ders - İzmir

Ortaöğretim öğrencisi olan kızıma fen bilgisi özel dersi aldırmak istiyorum.

Matematik özel ders - Çanakkale

Bu yıl dgsye hazırlanıyorum ve matematik özel ders almadan üstesinden gelemiyorum ... Bana yardımcı olabilcek sadece öğretmenlerden cevap bekliyorum beni arayabilirseniz çok sevinirim

Web Tasarımı özel ders - İstanbul (Anadolu)

Birebir web tasarım dersi almak istiyorum.

Okuma Yazma özel ders - İstanbul (Anadolu)

kızım 1.sınıfa gıdıyor okumaya başladı okuyabılıyor fakat bakmadan yazamıyor

Kanun özel ders - İstanbul (Avrupa)

Kanun dersi almak istiyorum.Anadolu yakası Erenkoy'de oturuyorum.Akşam iş çıkışı olabilir. Yardımlarınız için teşekkürler

Delphi özel ders - İstanbul (Avrupa)

bir proje üzerinde calışıyorum delphi deki eksiklerimi tamamlamak için özel ders istiyorum

Matematik özel ders - İzmir

Oğlumm YGS LYS hazırlanıyor matematik fizik geometri dersi verecek üniversite öğrenciside olabilir evimde ders aldırmak istyorumm acil.

Ingilizce özel ders - İçel

Ben truzimciyim ahçıyım yaz sonuna doğru mısıra gidecem ve ingilzce öğrenmem lazım ama çok yoğun çalıştığım için saatler uymuyor kurslarda özel ders almak istiyorum...

Matematik özel ders - İstanbul (Avrupa)

kızım 8.sınıf öğrencisi.matematik ve fenden yapamıyor.bu yüzden özel ders istiyor.ders verebilecek olanların ders verme yeteneğini görmek istiyoruz.ilgilenenlere duyurulur.

Türkçe özel ders - Ankara

8 yaşında, Türkçe'yi çok az derecede bilen Amerikalı çocuğa ders verebilecek, okuma-yazma ve Türkçe dil bilgisini en baştan başlayarak öğretebilecek birini arıyorum.

Matematik özel ders - Bursa

Matematık dersını sevıyorum fakat soru cozemıyorum hoca anlatırken anlıyorum ama soru ya gelınce olmuor bana yardım edıcek bırebır özelders verecek bı hoca arıyorum.

Üniversite Dersleri özel ders - Gaziantep

ELEKTRİK ELEKTRONİK MÜHENDİSLİĞİ MESLEKİ DERSLERİ İLE İLGİLİ ÖZEL DERS TALEP EDİYORUM

Fen Bilgisi özel ders - İzmir

Oglum murat anadulu lisesi 12.sinıf ögrencisi eksik konuları oldugu icin saatlik özel ders aldırmak istiyorum. evimdedeolabilir hatta üniversite ögrenciside olabilir

Ingilizce özel ders - Balıkesir

4 ay sonra iş için ingiltere'ye gitmek zorundayım. 6 ay kalacağım 4 ay içinde konuşmamı ilerletmek istiyorum ilgili hocalardan mail bekliyorum.

Matematik özel ders - İstanbul (Avrupa)

Sbs'ye hazırlanan 7.sınıf öğrencisi kardeşim için haftada 1 saat matematik dersi verebilecek birini arıyoruz. Üniversite öğrencisi olursa daha iyi olur.

Matematik özel ders - Adıyaman

Matematik çalışıyorum ama yapamıyorum. ygs lys hazırlanıyorum acil özel ders istiyorum

Matematik özel ders - İstanbul (Anadolu)

Matematik özel dersini kpss için istiyorum.

Çince özel ders - Ankara

Çin uyruklu ögretmenden ders almak istiyorum

Ingilizce özel ders - İstanbul (Avrupa)

Yurt dışı iş gezilerimde ihtiyacım kadar ingilizce öğrenip konuşabilmek istiyorum. Haftada 4 saat 2 gün mesai bitiminde iş yerinde ders almak istiyorum. Bunuda en kısa ve kolay yoldan öğrenmek en büyük arzum.

Fen Bilgisi özel ders - İstanbul (Avrupa)

sbs sınavına hazırlık amaçlı fen bilgisi özel ders.
 


1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 61 62EDİTÖRDEN..

İlan Verirken Faydalı İpuçları

Birçok yerde özel ders ilanınızın olmasının mutlaka yararı vardır, sonuçta reklamın iyisi kötüsü olmaz. Fakat çok önemli bir nokta kaçıyor çoğumuzun gözünden. Kendinizi bir an özel öğretmen olarak değil de, ders isteyen bir öğrenci olarak düşünün. Örneğin matematik özel ders alacaksınız ve özel öğretmen aramaya başladınız. Karşınıza çıkan yüzlerce ilanı incelerken şunu farkettiniz:
Verdiği Özel Ders : Matematik, Geometri, Fizik, Kimya, Biyoloji, Ingilizce, Türkçe, Fen ve Teknoloji
Ders Alanı : ÖSS, SBS, OKS, Lise, TOEFL, ALES


Şu sorulara objektif cevap vermek önemlidir : - Bu kadar alanda özel ders verdiğini beyan eden bir öğretmenden özel ders almak ister misiniz?
- Çocuğunuzun geleceginin sözkonusu oldugu bir yarışa böyle bir özel öğretmen ile başlar mıydınız?


ÖZEL DERS GÜNLÜKLERİ

Özel Ders Nedir Ne Değildir?


ÜYE GİRİŞ

Kullanıcı bilgilerim?