Tüm Soru Çözüm Videolarını İnceleyin »

ÖĞRETMEN ARABir kaç tıklamayla aradığınız özel öğretmeni bulabilirsiniz.


ÖZEL DERS İSTEKÖzel ders almak istediğinizi birkaç dakika içinde duyurabilirsiniz.


ÜYE OLÖzel ders isteyenlerle iletişime geçmek ayrıcalığına sahip olabilirsiniz.ÖZEL DERS İSTEYENLER

ÖZEL DERS İLANLARI

Bugüne kadar özel ders isteyen 3081 kişi, özel öğretmen aradığını Dersrehberi.com ile duyurdu. Siz de öğretmen aradığınızı duyurmak isterseniz tıklayın.
1001 - 1050 arası ilanlar

Eğitim Koçu özel ders - Ankara

Oğlum spor lisesin de okumaktadır.(lise 2) Lisanslı futbol oynamaktadır.Okul ve futbolu bir arada götürecek hayatını planlayacak ve örnek bir öğrenci ve sporcu olmasını sağlayacak bir yaşam koçu aranmaktadır. Bütün derslere yardımcı olacak ve üniversiteye hazırlık yapacaktır.Saatlik veya aylık fiyat görüşülebilir

Matematik özel ders - Ankara

Lise 3 anadolu lisesine giden oğlum ilkogretimden beri matematikle sorun yasamakta. Şu anda da TM öğrencisi olup geometri ve matematik dersleri dışında ortalamanın üstünde bir ögrenci. Alt sınıflarda bir yerlerde zincirin halkasının koptugunu dusunmekteyim ve kendisine alt sınıf( 6-7 ) başlayarak taramalı bir sekilde gidip eksiklerini tamamlamasına ve bu dersleri ortalamanın üstune getirmesine yardımcı olacak bir ögretmen arayışı içindeyim , dersler yoğun olabileceginden maddi olarak çok agır gelmeyecek bir ücret karsılıgında ders verebilecek kişilerin benimle özellikle email yoluyla irtibata geçmesini rica ediyorum.

Matematik özel ders - İstanbul (Anadolu)

İlköğretim 7 sınıf öğrencisine Matematik dersi verebilecek deneyimli dalında uzman Matematik öğretmeni aranmaktadır.İlçe olarak Yenidoğan,Çekmeköy,Sarıgazi,Samandıra bölgesinde ikamet edenler tercihimizdir.

Web Tasarımı özel ders - İstanbul (Avrupa)

Mrb,Çalışıyorum,çalışma saatlerim uygun değil. Özel dersi hafta sonu veya akş 21 00 dan sonra düşünüyorum,hoşça kalın

Matematik özel ders - Antalya

kpss için matematik dersi almak istiyorum altyapım sıfır.

Eğitim Koçu özel ders - İstanbul (Anadolu)

Lise 1 derslerimi kurtarmak ve başarıya ulaşmak istiyorum.

Biyoloji özel ders - Ankara

LYS ye girecek lise son sınıf kızım için eryamanda oturuyorum özel ders verecek öğretmen arıyorum acil

Ingilizce özel ders - Ankara

İlkokul 4. sınıfta okuyan kızım için, bir bayan öğrenciden matematik ve ingilizce özel dersleri aldırmak istiyorum. Hafta sonları kızıma rehberlik edebilecek, ders programını ve sosyal faaliyetleri birlikte programlayabilecek müsaitlikte olmasını tercih ederim.

Fizik özel ders - İstanbul (Avrupa)

Degerli ögretmenler benim gerçekten fizik dersine ihtiyacım var. Bana bu dersi sevdirerek ögretecek ögretmenlerim lütfen ararsanız çok sevinirim şimdiden teşekkürler.

Matematik özel ders - Antalya

Antalya /Gazipaşa da...ilköğretim 7.sınıf öğrencisi ogluma özel ders verebilecek matenatiği sevdirebilecek haftada 2 saat öğretmen yada üniversite öğrencisi arıyorum.

Üniversite Dersleri özel ders - Ankara

Gazi üni. Mimarlık bölümü 1. sınıf öğrencisiyim derslerde çok zorlanıyorum özellikle yapı dersi çizimlerinde yardımcı olabilecek birini arıyorum özel ders takviyesi almak istiyorum.Ankarada olsun yeter semt önemli değil ücret de konuşuruz bir an önce.Lütfen bana ulaşın

Şan özel ders - Bursa

Şan dersi almak istiyorum. Bana nasıl şarkı söylemem gerektiğini öğretecek bi hoca istiyorum. Erkek bayan fark etmez hiç bir şeye hazırlanmıyorum sadece sesimi geliştirmek amacım. Kısa süreli bi eğitim istiyorum ve ücretler çok uçuk geldi çalışmıyorum şu sıralar ve ücrette fedakarlık yapmak isteyenlerle görüşmeyi tercih ederim.

Matematik özel ders - İstanbul (Avrupa)

aöf 3.sınıftayımistatistik ve muhasebe dersleri almak istiorum...

Ingilizce özel ders - İzmir

Özel bir şirkette müdür olarak görev yapmaktayım . İngilizcemi geliştirmek konuşup yazışabilir hala gelmesi için özel ders istiyorum.

Fizik özel ders - Ankara

Lise 2.sınıfa giden bir oğlum var ona özel ders aldırmak istiyorum. not ortalaması düşük değil ama bir öğretmen tarafından yönlendirilirse not ortalaması yükselebilir.

Matematik özel ders - Ankara

8.sınıfa devam eden kızıma matematik ve fen bilgisinden evimde özel ders verebilecek (sbs sınavına kadar) branşlarında deneyimli bayan öğretmenler arıyorum. Eryaman'da oturuyorum. Dersler için hafta sonunu tercih ediyorum.

Matematik özel ders - Ankara

Sınavım var acil pazartesi lazım 20.02.11 bgnn tarhi

Ingilizce özel ders - Ankara

Medikal sektörde üretim ve satış gerçekleştiren bunun yanı sıra dış ticaret hacminin iyi sayılabileceği bir firma da çalışmaktayım.Yurt dışı faaliyetlerimiz,fuar ve kongreler,dış ticaret işlemlerimiz için Az olarak ifade edebileceğim ingilizce alt yapımı çok iyi derecede geliştirmek ve çok iyi şekilde konuşabilmek istiyorum.Bu isteğimi de mümkün olduğunca kısa süre içinde yapmak için özel ders istiyorum.Yardımcı olabilecek deneyimli eğitmen arıyorum...

Geometri özel ders - Ankara

Lise 2 geometri konularında haftada iki saat bayan öğrenci veya öğretmenden özelders aldırmak istiyorum.etlik,incirli,yenimahalle,demetevler,ulus,kızılay tek araba ile gelebilenler tercihimdir.ders saati ve günleri öğretmenle ayarlanacaktır.acil arayınız.

Matematik özel ders - Ankara

lise2,vektörler,polinomlar,permütasyon,kombinasyon,oran orantı,çarpanlara ayırma.konularında bayan öğrenciden veya öğretmenden haftada iki saat özel ders aldırmak istiyorum.Etlik-incirli-keçiören,yenimahalle,kızılay,ulus tarafında oturanlar tercihimdir.ders ücretini ve ders günlerini kararlaştıralım.Acil arayınız.

Geometri özel ders - Ankara

lise 2 mat ve geometri dersleri aldırmak istiyorum. etlik incirli gata yukarısında evimde özel ders aldırmak istiyorum. Haftada iki saat matematik iki saat de geometri aldırmak istiyorum. ilgilenenlerin dikkatine.öğrenci ve öğretmen olabilir.

Osmanlıca özel ders - İstanbul (Avrupa)

Kızım için osmanlıca dersi almak istiyorum / Büyük çekmece

Matematik özel ders - İstanbul (Avrupa)

Matematik dersi zayıf. SBS sınavına girecek. Matematik dersini çok severdi.

Ingilizce özel ders - Trabzon

Kendimi geliştirmek adına iyi bir eğitim almak istiyorum ayrıca 2 yıl sonra hosteslik sınavıına gireceğim bana yardımcı olabilecek eğitimciler aramanızı yada emailime mesajınızı bekliyorum uygun fiyata bana özel ders verebilecek olanlar arasın

Matematik özel ders - Ankara

15 yaşında lise 2 deki kızıma evimde bayan öğrenciden haftada 2 saat , saati 15-20 tl uygun fiyatla matematik özel dersi aldırmak istiyorum. adresim Etlik -İncirli / Gata hastanesi yukarısı.

Felsefe özel ders - Ankara

AÖF Felsefe 2. sınıf öğrencisiyim. 1. sınıftan sembolik mantık dersinde yardıma ihtiyacım bulunmaktadır.

Ingilizce özel ders - Kocaeli

İngilizcem cok zayıf daha doğrusu hiç bilmiyorum öğrenmek istiyorum ve bana kısa zamanda öğretebilecek bir bayan hoca arıyorum.

Ingilizce özel ders - İstanbul (Avrupa)

Türk Telekom bayisiyim. Sürekli yurt dışına çıkıyorum ingilizce malüm gerekmekte. Lütfen bana mail ile ulaşılsın yoğun olduğumdan cevap veremeyebilirim.

Matematik özel ders - Uşak

Konularda ki eksiklerimi tamamlamak ve LGS de başarılı olabilmek için matematik özel ders istiyorum

Matematik özel ders - Ankara

Aslında matemtik temelim var ama bu sene başarılı olamadım...Erkek bir üniversite öğrencisinden özel ders almak istiyorum fiyat aralığı 15-20 oturduğum semt: ERYAMAN

Resim özel ders - Ankara

Aradığım Öğretmen Bayan olmalıdır. Güzel sanatlar bölümü için karakalem dersi almak istiyorum

Matematik özel ders - Ankara

Matematik dersim bu sene kötü geldi , buyüzden bayan özel ders verecek matematik Öğretmeni arıyorum ücret en fazla 30Tl olabilir mümkünse yüksek lisans yapmış ve çayyoluna gelebilsin

Resim özel ders - Konya

Moda tasarımı sınavlarına hazırlanmak için çizim tekniğimi geliştirmek istiyorum.

Ingilizce özel ders - İstanbul (Anadolu)

ingilizce dersi istiyorum.intermediate seviyesindeyim.Gramer ağırlıklı özel ders verebilecek öğretmenler arıyorum.Mail adresimden bana geri dönüş yapılırsa sevinirim

Fransızca özel ders - İstanbul (Anadolu)

Fransızca öğrenmek istiyorum. Tell Me More adlı yayının tüm CD'lerini bitirdim. DELF sertifika sınavına hazırlanmamı sağlayacak, tecrübeli bir öğretmen arıyorum. Çok farklı kaynaklardan çalıştığım için seviyem pek belli değil. Haftasonları 1-2 saat özel ders almak istiyorum. Üsküdar'da oturuyorum. Öğretmenin evinde ya da kendi evimde ders alabilirim.

Keman özel ders - İstanbul (Anadolu)

merhabalar, 9 ve 11 yaşlarında 2 çocuğum var evimde müzik dersi aldırmak istiyorum(nota ve enstrüman).henüz müzik aletinde kara vermedik.açıkçası yetenegine göre ilerlemek istiyoruz.çengelköy ata2 de oturuyorum.selamlar

Almanca özel ders - Tokat

a.ö.f almanca dersinde sınıf ğeçmem için özel ders almak istiyorum

Coğrafya özel ders - Karaman

Coğrafya özel ders almak istiyorum. Anlamıyorum desem acaba yeterı kadar acık olur mu bılmıyorum ama yınede , coğrafya hakkında bilgi edınmen gerek o benım yararıma onu cok ıyı bılıyorum.

Ingilizce özel ders - Ankara

Ben Bilkent Üniversitesi hazırlık öğrencisiyim upper kurunda okumaktayım,Bilkent Üniversitesinin sistemini bilen bir öğretmene ihtiyacım var...Daha önce Bilkent üniversitesinde öğretmenlik yapmış veya yapmakta olan bir öğretmen tercihimdir ama bilkent üniversitesinin sistemini bilen bir öğretmendende ders alabilirim özellikle öğretmenin stratejileri önemlidir ne yapmam gerektiğini ve nelere calısmamız gerektigini öğretmenin belirlemesi benim için ömemlidir. Tamamen Bilkentin sistemine yönelik çalışmak istiyorum, bu yüzden Bilkent üniversitesinin sistemini bilen bir öğretmene ihtiyacım var. Bunun dısındaki kriterlere ve sartlara uyum sağlayabilirim. İlgilenen öğretmenlerin benim iletişime geçmesini rica ediyorum.

C# özel ders - İstanbul (Anadolu)

istanbul üniversitesi 3. sınıf öğrencisiyim bilgisayar programlama dersi alıyorum ancak derslerine girmediğim için bişi bilmiyorum ek telafi dönemimiz açıldı bunun için bana bu dersi verebilecek kişilere acil olarak ihtiyacım var elimde ders notlarım bulunmaktadır sınav sorularımla beraber.....

Fransızca özel ders - Ankara

7 ve 9 yaşımızda iki oğlumuz için (orta seviyede fransızca biliyorlar) Bayan öğretmen olmalı

Kimya özel ders - Ankara

Anadolu lisesibirinci sınıfta okuyan kızım için ODTÜ öğrencisinden kimya özel dersi almak istiyorum

Ingilizce özel ders - Ankara

Bir kaç iş sahibi arkadaşımızla işyerimizde özel ders almak istiyoruz. değişik seviyelerde eğitimiz bulunmakta işyerlerimiz ivedik organize sanayi yenimahallede

Resim özel ders - İstanbul (Avrupa)

KARAKALEM ÇİZİM YAPMAK ÇİZİM TEKNİKLERİ ÖĞRENMEK ÇİZİMLERİMİ DİJİTAL ORTAMDA İŞLEMEK İÇİN ÖZEL DERS İSTİYORUM

Ingilizce özel ders - İzmir

Merhabalar, 44 yasında üst düzey yönetıcıyım. İzmir balcovadaki öğretmenler tercihimdir. İngilizce grammer ver pratik bilgilerimi gelistirmek için özel ders istiyorum. Tesekkürler

Matematik özel ders - İstanbul (Avrupa)

ilköğretim 7 sınıf matematik ve ingilizce dersleri takviye özel ders

Matematik özel ders - İstanbul (Avrupa)

Merhaba, ygs matematiği fena olmayan; fakat lys matematik hakkında çok bilgisi olmayan, doğru ve düzenli bir çalışmayla bunu da başaracağına inanan birine, fiyatı uygun olursa uzun ders saatleri ile bir an önce hedefe benimle yürüyebilecek, kendine güvenen, yeterli kaynak ve özellikle yönlendirici rehberlik bilgisine sahip birisini özel ders almak için çok acil arıyorum, umarım bu mesajı cevaplayan istediğim şartlarda birisi çıkar....

Fizik özel ders - Konya

merhaba 12. sınıf öğrencisiyim fizik dersinden desteğe ihtitacım var bayan fizik öğretmeninden özel ders almak istiyorum

Autocad özel ders - İstanbul (Avrupa)

çatalca endüstri teknik meslek lisesi 2.sınıf ögrencisiyim.Teknik liseye makina bölümünü seçerek girdim. autocad dersi almak istiyorum.başarılı bir ögreciyim.

Ingilizce özel ders - İstanbul (Avrupa)

Yurt dışına yerleşeceğim. Kısa zamanda ingilizceyi öğrenmem gerekiyor. Özel ders almak istiyorum.
 


1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 61 62EDİTÖRDEN..

İlan Verirken Faydalı İpuçları

Birçok yerde özel ders ilanınızın olmasının mutlaka yararı vardır, sonuçta reklamın iyisi kötüsü olmaz. Fakat çok önemli bir nokta kaçıyor çoğumuzun gözünden. Kendinizi bir an özel öğretmen olarak değil de, ders isteyen bir öğrenci olarak düşünün. Örneğin matematik özel ders alacaksınız ve özel öğretmen aramaya başladınız. Karşınıza çıkan yüzlerce ilanı incelerken şunu farkettiniz:
Verdiği Özel Ders : Matematik, Geometri, Fizik, Kimya, Biyoloji, Ingilizce, Türkçe, Fen ve Teknoloji
Ders Alanı : ÖSS, SBS, OKS, Lise, TOEFL, ALES


Şu sorulara objektif cevap vermek önemlidir : - Bu kadar alanda özel ders verdiğini beyan eden bir öğretmenden özel ders almak ister misiniz?
- Çocuğunuzun geleceginin sözkonusu oldugu bir yarışa böyle bir özel öğretmen ile başlar mıydınız?


ÖZEL DERS GÜNLÜKLERİ

Özel Ders Nedir Ne Değildir?


ÜYE GİRİŞ

Kullanıcı bilgilerim?