Tüm Soru Çözüm Videolarını İnceleyin »

ÖĞRETMEN ARABir kaç tıklamayla aradığınız özel öğretmeni bulabilirsiniz.


ÖZEL DERS İSTEKÖzel ders almak istediğinizi birkaç dakika içinde duyurabilirsiniz.


ÜYE OLÖzel ders isteyenlerle iletişime geçmek ayrıcalığına sahip olabilirsiniz.ÖZEL DERS İSTEYENLER

ÖZEL DERS İLANLARI

Bugüne kadar özel ders isteyen 3081 kişi, özel öğretmen aradığını Dersrehberi.com ile duyurdu. Siz de öğretmen aradığınızı duyurmak isterseniz tıklayın.
901 - 950 arası ilanlar

İstatistik özel ders - Ankara

İMKB sınavı için istatistik dersine ihtiyacım var

Fizik özel ders - Bursa

Bursa-inegöl'de artan öğrenci potansiyelimizin fizik dersiyle ilgili ihtiyaçlarını karşılayabilecek, dershane tecrübesi olan çok iyi bir fizik öğretmeni alınacaktır.

Matematik özel ders - İstanbul (Anadolu)

Üniversiteye hazırlanıyorum.

Ingilizce özel ders - Ankara

İngilizce konuşma eğitimi almak istiyorum. Deneyimli bir ögretmenden yoğun bir programla kısa sürede bu egitimi tamamlamak istiyorum.

Ingilizce özel ders - İzmir

6. sınıf öğrencisi için ingilizce özel ders verebilecek sabırlı bir öğretmen arıyoruz.

Web Tasarımı özel ders - İstanbul (Avrupa)

Acil olarak öğrenmek istediğim için özel ders istiyorum.

Okuma Yazma özel ders - İstanbul (Anadolu)

Özel öğrenme güçlüğü olan oğluma, okuma yazma öğretecek, hergün saat 16 dan sonra özel ders verebilecek özel eğitimci arıyorum. Şuanda 5. sınıfa gidiyor.

Web Tasarımı özel ders - İstanbul (Avrupa)

web tasarım flash dersi verecek arkadaslar aranıyor ıstanbul şişlide yaşıyorum ulaşırsanız sevinirim cep telefonumu gunduzleri açamıyorum mesaj bırakırsanız geri dönerim sevgiler...

Fen Bilgisi özel ders - Bursa

8. sınıfa giden oğlum için, SBS hazırlık Fen Bilgisi evde özel ders aldırmak istiyoruz. Ücretin 50-70 / 90 dakika arasında olması tercihimizdir. Öğretmenin bitirdiği okul ve özel ders tecrübesi önemlidir. Bilgi bekliyoruz.

Türkçe özel ders - Bursa

8. sınıfa giden oğlum için SBS hazırlık, Türkçe dersinden özel ders aldırmak istiyoruz. Ders ücreti olarak 50-70 TL / 90 dakika ve evde olması tercihizmiz. Öğretmenin bitirdiği okul ve özel ders tecrübesi bizim için önemlidir. Bilgi bekliyoruz.

Matematik özel ders - Bursa

8. sınıfa giden oğlum için Matematik dersinden SBS'ye hazırlık için özel ders aldırmak istiyoruz. Bursa Nilüfer'de oturuyoruz. Ücretin 50-70 TL / 90 dakika arasında olması tercihizmiz. Ders verecek öğretmenlerin özel ders verme konusundaki deneyimi ve bitirdiği okul önemlidir.

Ingilizce özel ders - İstanbul (Avrupa)

30- 50 ytl arasi ders ucretiyle, bayan olmak sartiyla ingilizce özel ders almak istiyorum, hafta ici ve 2 gun olmak uzere...

Matematik özel ders - İstanbul (Anadolu)

Lise birdeki kızıma. Matematik temelden özel ders almak istiyorum.

Matematik özel ders - Kastamonu

kpss ye girdiğim halde kazanamadım bölümüm biyoloji matematikten ders almak istiyorum bayan olması şart kastamonu nun ilçesinde yaşıyorum lütfen ban yardımcı olursanız sevinirim.

Geometri özel ders - İstanbul (Anadolu)

Lise son sınıfa gitmekte olan oğlum için geometri ve matematik özel dersi almak istiyorum. teşekkürler

Ingilizce özel ders - İstanbul (Avrupa)

üds ve kpds sınavlarına hazırlanıyorum. bu alanda bana yardımcı olabilirseniz lütfen mail atınız.

Ingilizce özel ders - İstanbul (Anadolu)

Ilkokulda okuyan cocuklarım için aksamları ve haftasonu olmak (süre değişebilir) uzere evimde ingilizce özel dersi almak istiyorum. Evim kurtkoy yenişehirde. İlgilenenlerin email ile iletişim kurmaları uygun olur.

Matematik özel ders - İstanbul (Avrupa)

ÖSS icin Matematik özel ders

Matematik özel ders - İstanbul (Anadolu)

Selamlar, 5.sınıf öğrencisi bir kızım var ve haftada 3 gün saat 15.00 den sonra 2 veya 1,5 saat ders almak istiyoruz.Derslerinin tekrar edilmesi ödevlerinin yapılması ve sınava hazırlık çalışmalarının yapılmasını istemekteyiz.İdealtepede oturuyoruz.Özellikle bayan öğretmen arıyoruz. Teşekkürler.

Türkçe özel ders - İstanbul (Avrupa)

Ben 6 ıncı sınıfa geçtim. türkçe dersim çok kötü bunu iyi yapmak istiyorum ondan özel ögretmen istiyorum büyükada/istanabul

Okuma Yazma özel ders - Ankara

Oğlumun öğrenme güçlüğü var bu yüzden birebir eğitime ihtiyaç duyuyor. Hergün saat 5 ten sonra özel ders verecek öğretmen e ihtiyacım var.

Matematik özel ders - İstanbul (Avrupa)

YGS ağırlıklı matematik özel dersi almak istiyorum.

Ingilizce özel ders - İstanbul (Avrupa)

Özel ders alarak, ingilizcemi ilerletmek istiyorum.

Matematik özel ders - Isparta

Üniversite sınavına daha verimli çalışmak için ygs matematiğini sıfırdan öğrenmek istiyorum

Geometri özel ders - İzmir

9.sınıf geometriden sorumluluk sınavına giricek ve geometriden hiç anlamıyor. Özel ders almak istiyorum

Fen Bilgisi özel ders - Ankara

8. snıftaki kızım için Fen Bilgisi dersini desteklemek amacıyla özel ders aldırmak istiyorum.

Matematik özel ders - Ankara

İlköğretim 5.sınıfa geçen kızım için evde matematik dersi verecek özel öğretmen arıyorum,ders ücreti 15-20 lira olanlar email atabilir.

Matematik özel ders - İstanbul (Anadolu)

Beni acilen açık öğretim 1.sınıf matematik dersinden kurtaracak bayan öğretmen arıyorum.İlgilerinize şimdiden tşk eder , iyi çalışmalar dilerim.

Geometri özel ders - İstanbul (Anadolu)

Açıköğretim lise son sınıfta okuyorum fakat geometri yüzünden bir türlü diplomamı alamıyorum. Normalde ben sözel alan öğrencisiyim fakat ortak ders olarak geometriyi verdiler ve hiç bir şey yapamıyorum.

Matematik özel ders - İstanbul (Avrupa)

Matematik 1-2 uzun süreli özel ders ihtiyacım var. Şu an yurtdışında olduğum için telefonum kapalı, lütfen maille ulaşın.

Ingilizce özel ders - Bursa

39 yaşında mühndisim şirketim var kendi şirketimde çalışıyorum işlerim için biraz bildiğim ingilizceyi öğrenmek istiyorum .BUNUN İÇİN BİR BAYAN ÖĞRETMENİN ÖĞRTECEĞİNİ DÜŞÜNÜYORUM.

Tarih özel ders - Ankara

YGS ve LYS ye hazırlanan kız çocuğu için eryamanda evimzde özel ders verecek türkçe edebiyat tarih ve coğrafya konularından özel ders almak istiyoruz. Ücret telefonda görüşülerek belirlenecektir.

Türkçe özel ders - İstanbul (Anadolu)

4. sınıf öğrencisi için okumasını hızlandırması ve ödevlerine yardım etmesi için sabırlı bir eğitmen arıyorum.. fiyat bilgisi istiyorum

Hollandaca özel ders - İstanbul (Anadolu)

Yurtdışına gidicem ve yabancılık çekmek istemiyorum az çok konuşabileyim anlaşabileyim ordaki insanlarla özel hocamın evinde ders almak istiyorum.

Matematik özel ders - Bursa

Matematik öğretmeni, fuul time çalışacak bayan matematik hocaları alınacaktır.

Ud özel ders - Ankara

Ankarada cebecide ikamet ediyorum... ud çalmayı öğrenmek istiyorum...Kızılay kolej kurtuluş civarlarında oturan, bana özel ders verecek bir BAYAN öğretmen arıyorum....

Türkçe özel ders - İstanbul (Anadolu)

Yurtdısından cocuklarımı Hollanda dan Turkıyeye getırdım ve bır ay sonra egıtım egretım yılı baslıyor... Turkıyede cocuklara buyuk bır bılgı yuklemesı yapılırken avrupada oyunla egıtım sıstem olarak kabul edılmıs ve halıyle ucurumlarla ıfade edılebılecek bır fark olusturmu vazıyette. Bu konuda 2000 ve 2002 dogumlu ıkı erkek cocuguma turkce dersı almak ıstıyorum . Kendılerının buradakı yasıtlarıyla aralarındakı turkce yetersızlıgını asmak adına yardımcı olabılecek kısıler varsa uygun ucret sartıyla bana donebılırlerse cok sevınırım.

Fizik özel ders - Eskişehir

Kızım Eskişehirde ESOGÜ de fen bilgisi öğretmenliğinde okumakta. Fizik dersi aldırmak istiyorum.

Matematik özel ders - Ankara

KPSS için matematik dersi almam lazım. Beden eğitimi öğretmenlik mezunuyum. Eryamanda yaşıyorum.

Eğitim Koçu özel ders - İstanbul (Avrupa)

İlköğretim 6. sınıf öğrencisiyim tüm derslerimde bana yardımcı olabilecek ve hergün 2 saat özel ders verebilecek öğretmenler benim için uygun olacaktır. Floryada oturuyorum saat ücreti olarak 25.00 tl ödeyebilirim

Matematik özel ders - İzmir

Voleybol sporu yapıyorum profosyonel oyuncuyum sabah ve akşam çift antrenmanlarım olduğu için öss ye özel derslerle hazırlanmak istiyorum...istediğim sadece spor akademisi...milli voleybolcuyum ama bu yıl 130 puanla barajı aşamadım....dersaneye gidecek vakit bulamıyorum turnuvalar kamplar yüzünden....şimdi özel derslerle açığı kapatmak istiyorum ...türkçe matematik geometriden ders almak isterim...

Kimya özel ders - Ankara

Üniversite sınavına gireceğim bazı konuları anlamıyorum kimyadan özel ders alamak istiyorum.

Fizik özel ders - Ankara

Üniversite sınavına gireceğim bazı konuları tam anlamadığım için Fizik özel ders almak istiyorum.

Matematik özel ders - Ankara

Bu sene 7. sınıfa gidecek oğlum için matematik-ingilizce özel dersi verebilecek bir öğretmen arıyorum

Keman özel ders - İstanbul (Avrupa)

GS üniv mezunuyum; tekstil sektöründe çalışıyorum. bahçelievlerde oturuyorum. hobi olarak evimde ya da öğretmenin evinde haftada 1 gün keman özel dersi almak istiyorum. 1-2 ay için değil; daha uzun süreli bir eğitim düşünüyorum. size de uygunsa lütfen arayın ya da mail atın.

Rusça özel ders - İstanbul (Anadolu)

Merhaba. Ben Selim Gümüş. 24 yaşındayım ve Tcdd Yemekli Vagonlarda Operasyon Müdürü olarak çalışmaktayım. Kadıköy'de ikamet etmekteyim. 1 hafta önce Antalya/Kemer'den tatilden geldim ve tatilim süresince sürekli Rusça dilini duymam beni içten içe etkliledi.Rusçayı gerçekten çok öğrenmek istiyorum.Üniversite son sınıf öğrencisiyim ve kariyerim açısından benim için büyük öncelikler sağlayacağına inanıyorum. Teşekkürler...

Ingilizce özel ders - Bursa

İntermediate seviyesindeyim konuşma ve anlama da kendimi geliştirmek istiyorum. özel ders almak istiyorum.

Ingilizce özel ders - Ankara

6.sınıfta ankara odtü kolejine başlayan şu an 8 .sınıfa geçen oğlum için özellikle odtü kolej kitaplarını bilen öğretmenden çok acil özel ders aldırmak istiyorum.

Ingilizce özel ders - Ankara

Şahsıma ait firmam bulunmaktadır yurt dısında farklı ülkelerde çeşitli işler yaptım şuan itibarı ile de iş syaptıgım firmadan ingilizce talebinde bulundular ve acilen ingilizce öğrenmem şart öğrenme kabiliyetim üst sınırdadır ücret önemli değil.Özel ders almak istiyorum.

Ingilizce özel ders - İstanbul (Anadolu)

Eylül 2011 tarihinden itibaren ingilizce öğrenmek istiyorum. Ümraniyede çalışıyorum. Akşam çıkışlarında bana yardımca olacak eğitici arkadaşların mail yoluyla bilgi vermelerini rica ediyorum.
 


1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 61 62EDİTÖRDEN..

İlan Verirken Faydalı İpuçları

Birçok yerde özel ders ilanınızın olmasının mutlaka yararı vardır, sonuçta reklamın iyisi kötüsü olmaz. Fakat çok önemli bir nokta kaçıyor çoğumuzun gözünden. Kendinizi bir an özel öğretmen olarak değil de, ders isteyen bir öğrenci olarak düşünün. Örneğin matematik özel ders alacaksınız ve özel öğretmen aramaya başladınız. Karşınıza çıkan yüzlerce ilanı incelerken şunu farkettiniz:
Verdiği Özel Ders : Matematik, Geometri, Fizik, Kimya, Biyoloji, Ingilizce, Türkçe, Fen ve Teknoloji
Ders Alanı : ÖSS, SBS, OKS, Lise, TOEFL, ALES


Şu sorulara objektif cevap vermek önemlidir : - Bu kadar alanda özel ders verdiğini beyan eden bir öğretmenden özel ders almak ister misiniz?
- Çocuğunuzun geleceginin sözkonusu oldugu bir yarışa böyle bir özel öğretmen ile başlar mıydınız?


ÖZEL DERS GÜNLÜKLERİ

Özel Ders Nedir Ne Değildir?


ÜYE GİRİŞ

Kullanıcı bilgilerim?