Tüm Soru Çözüm Videolarını İnceleyin »

ÖĞRETMEN ARABir kaç tıklamayla aradığınız özel öğretmeni bulabilirsiniz.


ÖZEL DERS İSTEKÖzel ders almak istediğinizi birkaç dakika içinde duyurabilirsiniz.


ÜYE OLÖzel ders isteyenlerle iletişime geçmek ayrıcalığına sahip olabilirsiniz.ÖZEL DERS İSTEYENLER

ÖZEL DERS İLANLARI

Bugüne kadar özel ders isteyen 3081 kişi, özel öğretmen aradığını Dersrehberi.com ile duyurdu. Siz de öğretmen aradığınızı duyurmak isterseniz tıklayın.
801 - 850 arası ilanlar

Matematik özel ders - Sakarya

Kızım dershaneye gidiyor fakat matematik dersi düsük ve birebir ders alarak algılayabiliyor, bu yuzden özel, eve gelen ve bayan bir ögretmen arıyoruz.

Okuma Yazma özel ders - İstanbul (Avrupa)

1 sınıf için okuma yazma dersi istiyorum.

Türkçe özel ders - Ankara

İlköğretim 1 sınıfa giden bir kızım var okumayı tam sökemedi. Karnede türkçe zayıf geldi. okuma ve yazmayı bu 15 tatilde tamamen sökmesini istiyorum. ankara , Demetevlerde oturuyorum.Evime gelmesini tercih ederim. Demetevlerde olmasını da tercih ederim.

Geometri özel ders - Ankara

9.sınıfa devam eden kızım için matematik ve geometriden, özel ders verme konusunda deneyimli bir bayan öğretmen arıyorum. Beklentim, özellikle yarıyıl tatilinde verimli bir çalışma yapılabilmesi. Ankara Eryamanda oturuyorum. Derslerin evimde verilmesini istiyorum. Cep telefonu belirtilen e-maillere telefon ile dönüş yapacağım.

Matematik özel ders - Ankara

Lise 2 ye giden bir kızım var. Matematik türkçe tarih ve coğrafyadan özel ders aldırmak için bayan öğretmen arıyorum.

Eğitim Koçu özel ders - İstanbul (Avrupa)

Matematik, fizik, kimya, biyoloji ve mümkünse fransızca dersi verebilicek öğretmen arıyorum lise 1 konuları anlatılacak.

Matematik özel ders - Ankara

Kendimi yeterli görmüyorum ve ygs sınavına giricem bunun için bu kısa sürede yararıma olabilicek bir hoca arıyorum her seviyeye inebilcek anlatımı kuvvetli anlaşılır birini arıyorum.

Matematik özel ders - İstanbul (Avrupa)

Açıköğretim icin matematik ve istatistikten yardım almak istiyorum

Ingilizce özel ders - Ankara

Başlangıç olarak biraz ingilizce biliyorum. Ancak konuşarak ve önemli bigileri yazarak geliştirmek istiyorum.Daha doğrusu çok düzgün ingilizce konuşmak istiyorum

Fen Bilgisi özel ders - Adana

ilköğretim 8.sınıfa giden oğlum için sbs ye yönelik bayan öğretmenden ders aldıracağım

Fizik özel ders - Ankara

9. Sınıfta okuyan yiğenimin haftanın her günü 3 saat fizik matematik, biyoloji geometri ve kimya dersleride yardımcı olabilecek üniversite öğrencisinden özel ders almak istiyoruz. Bir nevi part time çalışcak bay yada bayan, ilgilenen arkadaşlar email e numaralarını yazarlarsa ben kendilerine dönüş yapacağım. Teşekkürler

Okuma Yazma özel ders - Ankara

15 tatil boyunca okuma yazmasını geliştirmesi ve 2 .yarıya daha başarılı girmesi için, özel ders istiyorum.

Autocad özel ders - İstanbul (Anadolu)

Autocad kullanıcısıyım, ancak 2 boyutlu kullanıyorum. 3 boyutlu çizim yapabileceğim şekilde autocad öğrenmek istiyorum.

Okuma Yazma özel ders - İstanbul (Avrupa)

Kız kardeşim 9 yaşında 2. sınıfa gidiyor henüz okumayı ögrenemedi kardeşime okuma yazma konusunda yardımcı olacak özellikle sömestr zamanında haftanın en az 5 günü gelebilecek birini aramaktayız. Beylikdüzü/ Beykentte İkamet etmekteyiz.

Matematik özel ders - Ankara

Ygs matematik'den özel ders istiyorum. Konulara sıfırdan başlayacağım. 11.sınıftayım, şuan ki matematiğim okul ve dershane denemelerinde iyi olmasına rağmen ygs matematiği hakkında hiçbir şey bilmiyorum diyebilirim. Ama halledebilirim sonuçta karmaşık sayıyı yapan biri doğal sayıyı anlamakta zorluk çekmez diye düşünüyorum. Ders verecek olan kişinin cinsiyeti ve yaşı önemli değil. Önemli olan konuya hakimiyeti ve anlatma kabiliyeti. Aynı zamanda ben Batıkent'de oturuyorum Batıkent'e yakın biri olması benim açımdan daha iyi olur. Haftada 1-2 saat ücreti görüşebiliriz (150 tl'ye kadar )

Muhasebe özel ders - İstanbul (Anadolu)

10.sınıf öğrencisi oğlum muhasebe bölümünde okuyor 1. dönem 0 geliyor karnede 2. dönem için bu derste yardıma ihtiyacı var şimdiden teşekkürler.

Fizik özel ders - İstanbul (Avrupa)

Konuların mantığını anlamak için förmüllerin nereden geldiklerini öğrenmek için örneğin basit harmonik hareketteki ivme förmülü nereden bulunur. Kısacası işin özünü bilen bir öğretmenden fiziği fullemek için özel ders istiyorum. Cümleler devrik oldu biraz ama acil elit fizikçi lazım. :S

Fransızca özel ders - İstanbul (Anadolu)

Türkçe - İngilizce çift dilli kızım için Fransızca ve İspanyolca özel derse ihtiyacımız var. igcse sınavlarına girecek.

Matematik özel ders - İstanbul (Anadolu)

I need private lessons for my above average daughter who will be sitting igcse exams. The teacher will therefore need to be able to teach Maths and/or Science subjects in average English. We have all materials and past papers.

Almanca özel ders - İstanbul (Anadolu)

Merhaba, Mühendlik eğitimi de olan böylelikle terminolojik anlamda da derslerde yeterli olabilecek Almanca Öğretmeni arıyoruz. Anadolu yakasındaki işyerinde eğitimi verilecektir.

Fizik özel ders - İstanbul (Anadolu)

Hüseyin avni sözen ANADOLU LİSESİNDE Son sınıf öğrencisiyim ve sayısal okuyorum. Suan ham 430 puan almaktayım dershane sınavlarında. tıp düşünüyorum, evime yakın bir yerde fizik dersi istiyorum. Derslerde genelde soru çözdürmeyi düşünüyorum konu eksığı olan yerde devreye grilir zaten çoğu konuya hakimim. Evim beylerbeyinde. ders ogretmenın evınde ya da etud merkezınde olabılır. Eğer memnun kalırsam ve fiyatta anlasırsak lysye kadar özel ders alırım.

Matematik özel ders - İstanbul (Avrupa)

Lise1 matematik,kimya, fizik, biyoloji derslerinden ozel ders almak istiyorum kardesim icin.

Ingilizce özel ders - Ankara

Yakinda TOEIC sinavina katilmaktayim. Sinavda Speaking & Writing Skills degerlendirilecek.Yardimci olursaniz cok sevinirim.Lütfen en kisa zamanda irtibata gecelim.

Ispanyolca özel ders - İstanbul (Avrupa)

Hazırladığım İspanyolca bir kitabın redaksiyonu ve yurt dışı gezilerim için.

Ingilizce özel ders - İstanbul (Avrupa)

Mrb.ingilizce kpds notum 79.fakat bunun yanında hiç konuşamıyorum. Bu sorunu halletmek için özel ders düşünüyorum. Bayan hoca tercihimdir.

Ingilizce özel ders - Ankara

Orta düzey ingilizcemi geliştirmek adına ingilizce özel ders almak istiyorum.Özellikle iş ingilizcesi konusunda tecrübeli olması tercih sebebidir.

Ingilizce özel ders - İstanbul (Avrupa)

Devamlı yurtdışına cıktığımdan dolayı ingilizce cok azbiliyorum, destek almam gerekir

Ingilizce özel ders - İstanbul (Avrupa)

Yogun is tempoma uyum saglayip grammerde ve akici konusmada özel ders almak istiyorum. Yardimci olabilecekseniz lutfen iletisime gecin. ( tercihen beylikduzu civari)

Matematik özel ders - İstanbul (Anadolu)

Mat 1 ve geometriden toplam kırk soruda 20 net garanti verebilecek birini arıyorum.

Ingilizce özel ders - İstanbul (Avrupa)

Oğluma ilkokul 5 ingilizce+matemetik özel ders aldırmak istiyorum.adres hadımköy.sabah 08.00 akşam 17.00 saatleri arasında ararsanız sevinirim.iyi günler.

Okuma Yazma özel ders - İstanbul (Avrupa)

1.sınıfa giden oğlum aşırı sıkıntılı 3ay oldu okul açıldı hala hiç bişey anlamıyo rrdiyebilirim evimizde ona itina ile ders öğretecek ablalar arıyorum

Matematik özel ders - Ankara

7. sınıfta okuyan iki çocuğum için evde özel ders aldırmak istiyorum. Haftada iki saat tercih ediyorum.

Matematik özel ders - İstanbul (Avrupa)

Aöf işletme 1.sınıf genel matematik dersi almak istiyorum

Matematik özel ders - Bursa

Sözel çıkışlı olduğum için uzun zamandır matematik görmedim. Aöf okuyorum sınıf tekrarı yapmak zorunda kaldım matematik çok zayıf nasıl yapcam bilemedim :( Özel ders almak istiyorum.

Ingilizce özel ders - Ankara

Mrb ilkokul 3.sınıfa giden oglum için ingilizce matematik türkçe hayat bilgisi dersi için özel ögretmen istiyorum

Ingilizce özel ders - İzmir

İngilizce Özel ders almanın benim yararıma olacağını düşünüyorum.

Ingilizce özel ders - İstanbul (Anadolu)

Kendını ifade edebilmek,iş yerinde daha faydalı olabılmek için,kendımı gelıstırmek için

Matematik özel ders - Ankara

Matematik ağırlıklı tüm derslerden özel derse ihtiyacım var. Maddi durumum düşük,ücrette yardımcı olmak isteyen arasın. (8.sınıf öğrencisiyim - eryamanda oturuyorum.)

Fizik özel ders - Ankara

Eksikliklerimi tamamlamak için fizik dersi almak istiyorum.

VB.Net özel ders - İzmir

Kısa programlar yazmak için VB programını öğrenmek istiyorum. Haftasonları benim için uygun

Ingilizce özel ders - Ankara

Hedef: en kısa sürede iş ortamında kullanılabilecek ( yazışma, konuşma) ingilizce düzeyine erişmek... not: dersler yaşamkentteki ofisimizde yapılacaktır. ofis adresine www.neonmimarlik.com adresinden ulaşılabilir...

Matematik özel ders - Eskişehir

Cumartesi ve Pazar günleri matematik ve geometri dersinden özel ders almak istiyorum

Türkçe özel ders - İstanbul (Anadolu)

Merhaba. Kuzenim 1.sınıfa gidiyor. Öğretmeni, okuma yazma konusunda sınıfın gerisinde olduğunu söyledi. Okuma yazma konusunda özel ders verebilecek öğretmen arıyoruz

Biyoloji özel ders - İstanbul (Avrupa)

mrb bıyolojıden 3 konu ıcın ozel ders almak ıstıyorum istanbul şirinevlerde ögrencıyım ünivde ögrenım goren ogrencılerden ders almak ıstıyorum ılgılenen varsa arıyabılır (gece saat 4 e kadar)

Türkçe özel ders - İstanbul (Anadolu)

Çocuğumu sbs sınavına daha iyi bir şekilde hazırlamak istiyorum

Ingilizce özel ders - Ankara

Seviyem intermediate, halen bir ingilizce cursuna devam etmekteyim. gelişimimi hızlandırmak istiyorum. Yenimahalle -Batıkent de oturmaktayım.Eğitim tarzına güvenen bana gerçekten faydalı olabilecek öğretmen arıyorum.

Matematik özel ders - İzmir

2.sınıf öğrencisi için genel ama matematik ağırlıklı özel ders haftaiçi 2 gün 5 te izmir bornovada. Bayan eve gelebilecek öğretmen arıyorum.

Ingilizce özel ders - Ankara

Kariyer amaçlı. Grammer im orta - konuşma pratiğim hiç yok. İnşaat mühendisiyim. Fatura gerekiyor. Evimde tercihim(Çankaya Turan güneş) Ayda 16 saat - Uzun vadeli

Fizik özel ders - İstanbul (Anadolu)

Lise 2 ye giden oğlum var mevcut derslere takviye asıl önemlisi üniversiteye hazırlık olacak şekilde hafta sonları blok ders aldırmak istiyorum .Hoca MEB de olmalı fiyatda 30 TL/saat olmalı

Fizik özel ders - Ankara

Fizik öğretmeni arıyorum
 


1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 61 62EDİTÖRDEN..

İlan Verirken Faydalı İpuçları

Birçok yerde özel ders ilanınızın olmasının mutlaka yararı vardır, sonuçta reklamın iyisi kötüsü olmaz. Fakat çok önemli bir nokta kaçıyor çoğumuzun gözünden. Kendinizi bir an özel öğretmen olarak değil de, ders isteyen bir öğrenci olarak düşünün. Örneğin matematik özel ders alacaksınız ve özel öğretmen aramaya başladınız. Karşınıza çıkan yüzlerce ilanı incelerken şunu farkettiniz:
Verdiği Özel Ders : Matematik, Geometri, Fizik, Kimya, Biyoloji, Ingilizce, Türkçe, Fen ve Teknoloji
Ders Alanı : ÖSS, SBS, OKS, Lise, TOEFL, ALES


Şu sorulara objektif cevap vermek önemlidir : - Bu kadar alanda özel ders verdiğini beyan eden bir öğretmenden özel ders almak ister misiniz?
- Çocuğunuzun geleceginin sözkonusu oldugu bir yarışa böyle bir özel öğretmen ile başlar mıydınız?


ÖZEL DERS GÜNLÜKLERİ

Özel Ders Nedir Ne Değildir?


ÜYE GİRİŞ

Kullanıcı bilgilerim?