Tüm Soru Çözüm Videolarını İnceleyin »

ÖĞRETMEN ARABir kaç tıklamayla aradığınız özel öğretmeni bulabilirsiniz.


ÖZEL DERS İSTEKÖzel ders almak istediğinizi birkaç dakika içinde duyurabilirsiniz.


ÜYE OLÖzel ders isteyenlerle iletişime geçmek ayrıcalığına sahip olabilirsiniz.ÖZEL DERS İSTEYENLER

ÖZEL DERS İLANLARI

Bugüne kadar özel ders isteyen 3081 kişi, özel öğretmen aradığını Dersrehberi.com ile duyurdu. Siz de öğretmen aradığınızı duyurmak isterseniz tıklayın.
651 - 700 arası ilanlar

Okuma Yazma özel ders - İstanbul (Avrupa)

50 yasinda bi bayana okuma yazma ogrenmesi icin ozel ders aldirmak istiyoruz. Ama ogretmenin bayan olmasi tercihimizdir.

Italyanca özel ders - İstanbul (Anadolu)

Hobi olarak italyanca öğrenmek istiyorum..Alaka gösterir ve dönerseniz sevinirim

Fizik özel ders - İzmir

Lise son öğrencisiyim. YGS sınavı için özel ders almak istiyorum

Ingilizce özel ders - Ankara

Öğretmenim, günlük yaşamda konuşma için ingilizce öğrenmek istiyorum.

Sosyoloji özel ders - Ankara

sosyoloji açık öğretim okuyorum ve bırıncı sınıftayım derslere ara verelı cok zaman oldu okuyorum okuyorum anlamıyorum anlatımlı olursa daha ıyı anlayacagımı dusunuyorum ocak ayında sınav var sosyolojiye giriş özel dersi almak istiyorum

Üniversite Dersleri özel ders - Ankara

Başkent üniversitesi işletme 3. sınıftayım. vize notum düşük olduğu için özel ders almak istiyorum. 'yönetim bilimi 2' ve 'işlemler yönetimi' derslerinden özel ders almak istiyorum

Ingilizce özel ders - İzmir

Kızım ın ingilizcesi zayıf onun için özel ders aldırmak istiyoruz, ingilizcesi iyi üniversiteli ögrencide olur ihtiyacı olan arasın

Geometri özel ders - İzmir

Merhaba, ben dilan açık liseye gidiyorum ve benim acil özel öğretmen tutmam lazım evde tek çalışamıyorum ne olur bana yardım edin aramanızı bekliyorum..

Matematik özel ders - Ankara

DGS için özel ders veren işini severek yapan öğretmen arıyorum.

Ingilizce özel ders - Tekirdağ

mrblar özel ders almak istiyorum tekirdagda ikamet ediyorum.

Eğitim Koçu özel ders - İstanbul (Avrupa)

Egıtım koclugu 2 ogluma ılk okul 3 ve 4 Semt Bakırkoy

Edebiyat özel ders - İstanbul (Avrupa)

Türk Dili ve Edebiyatı 4.sınıf öğrencisiyim çok acil gramer derslerinden yardım almam lazım. Karahanlı Türkçesi- Uygur Türkçesi-Harizm Türkçesi-Osmanlı Türkçesi

Keman özel ders - İstanbul (Anadolu)

Mrb, haftada 1 gün keman özel dersi almak istiyorum. Başlangıç seviyesindeyim. Kemanım var. Öğretmenim. İsteyene keman dersi karşılığında matematik dersi verebilirim.

Matematik özel ders - Bursa

Bu sene üniversite öğrencisi olmam gerekirdi,bir sene daha hazırlanmam gerektiğini düşündüğüm için ozel ders almak istiyorum branş olarak matematik belirttim ama diğer branşlarda benim için geçerlidir.

Matematik özel ders - Ankara

Oğlum orta 1 de matematik fen gibi konularda takviye ve genel olarak hedefini belirlemede yardımcı olmasını istiyorum...Ders çankayada verilecektir..

Tarih özel ders - Ankara

Üniversiteye girecek kızım için bayan Tarih hocası arıyorum.

Matematik özel ders - İstanbul (Anadolu)

SPK lisans sınavları için temel finans matemetiğinden özel ders almak istiyorum. Konu ile ilgili yardımlarınızı rica ediyorum.

Okuma Yazma özel ders - Ankara

Iyi günler ilkokul 1.sınıfa giden bir oğlum var. Malum her öğretmen alanında uzman ve çocuğa yaklaşım hususunda bilgi sahibi değil oğluma kaliteli ozel ders veren aynı zamanda çocuk psikolojisinden anlayan bayan bir öğretmen arıyorum. Ankara yeni mahalle demette ikamet ediyoruz.

Muhasebe özel ders - İzmir

Vizelere girmeden önce genel muhasebe konusunda yardımcı olacak muhasebe bilgisi iyi olan birine ihtiyaç var ulaşırsanız sevinirim.

Türkçe özel ders - İstanbul (Avrupa)

Danimarkalıyım.Ana dilim Danca.Türkçe öğrenmek istiyorum.İstanbul Florya da yaşıyorum.Danca bilen Türkçe öğretmeni arıyorum.

Üniversite Dersleri özel ders - İstanbul (Anadolu)

Merhaba, Kızım yöse hazırlık için yardıma ihtiyacımız var oyüzden ıyı bir öğretmene ihtiyacım var

C# özel ders - İstanbul (Avrupa)

Derste çok iyi anlıyamıyorum 3-4 derse giremedim ve bayağı gerideyim. Özel derse ihtiyacım var yardımcı olursanız çok sevinirim.

Üniversite Dersleri özel ders - Antalya

ÖSS ye hazırlanmak ve istediğim bölümü kazanmak için özel ders istiyorum, ama tek bi hoca 4 dersi birden versin istiyorum ücretim sadece aylık 250 lira ye kadar verebilirim.

Üniversite Dersleri özel ders - Adana

Acil finans ( BUSINESS FINANCE) dan özel ders almak istiyoruz

Matematik özel ders - Bursa

Okul öncesi tekrar yapması ve dersten geri kalması nedeniyle özel ders aldırmak istiyorum,bu tercihim üniversite öğrencisi dir.

Matematik özel ders - Ankara

8 inci sinifta okuyan kızım için matematik ve fen derslerinden uygun fiyattan özel ders aldırmak istiyorum. (Saati 20 TL.den Üniversite okuyan kız öğrenci olabilir ) Öğretmenin bayan olması tercihimdir. Ankara Yenimahalle Demetevler de ikamet ediyoruz

Sosyal Bilgiler özel ders - İstanbul (Avrupa)

6. sınıfa giden ama akademik olarak daha geride olan öğrencimiz var. Günlük ödev ve çalışma programı yapabileceği, sınıf öğretmeni tercih sebebi, ona abi gibi yaklaşabilecek bir eğitimciye ihtiyaç duyuyoruz. bahçelievlerde oturmakta. hafta içi 5 günlük bir program istiyoruz. özel dersten ziyada ek iş olarak bakılıp aylık uygun bir ücret üzerinden anlaşmak istiyoruz. İlgisini çeken hocalarımızdan yanıt bekliyoruz.

Türkçe özel ders - İstanbul (Avrupa)

Meslek lisesi 3. sınıfta okuyan oğlum için Türk dili dersinden takviye ozel ders istiyorum.

Fen Bilgisi özel ders - Ankara

8.sınıf kızım Ece Tüfenk'in fen dersine takviye yapmak için özel ders istiyoruz. Not:Urankent-Yenimahalle'de ikamet etmekteyiz.

Ingilizce özel ders - İstanbul (Avrupa)

Beklenmedik bir anda çıkan, yurtdışındaki sanat faaliyetlerimi yürütebilmemde kolaylık sağlaması için, geçmiş bilgilerimi elden geldiğince tazelemek ve pratiğimi geliştirmek için,en az bir aylık bir periotta, taksimdeki atölyemde haftada 5-6 saat ders almak istiyorum.

Ingilizce özel ders - İstanbul (Avrupa)

Kızım gökçe için ingilizce özel ders aldırmak istiyorum İstinye park yakınında oturuyorum düşündüğüm ücret 25 tl

Matematik özel ders - İstanbul (Avrupa)

Haftada 1 gün 2 saat okul derslerine takviye için özel ders verecek bayan öğretmen istiyoruz. Teşşk.

Fizik özel ders - Ankara

Fizik dersini birebir daha iyi anlıyorum. Özel ders almak istiyorum, ancak ücrette 25 tl yi geçmemeli .

Ispanyolca özel ders - İçel

Güney amerikada bir kaç ülkeyi ziyareti edip ticaret yapmak için ispanyolca özel derse ihtiyacım var.

Matematik özel ders - Kocaeli

4 ve 6 sınıfa giden cocuklarımın ingilizce ve matamatik derslerine yardımcı olacak bayan öğretmen arıyorum. 16.30 dan 19.30 arası, aylık 800 TL Kocaeli Derince

Ingilizce özel ders - İstanbul (Avrupa)

Bir sanat etkinliği için yurt dışına gideceğimden kısa bir dönemde, eski bildiklerimi anımsayıp, pratiğimi hızla ileriye çekmek istiyorum. Bunun için de yoğun bir özel ders programı gerekebilir.

Matematik özel ders - İstanbul (Avrupa)

Oğlum 3.üncü sınıf öğrencisi ve matematik ve Türkcede zorlanıyor, geri kalıyor isteği yok, bir özel öğretmenle çözülür umarım.

Fen Bilgisi özel ders - İstanbul (Avrupa)

Kızım Gökçe 8. sınıf öğrencisi,25 tl ödeme yapabilirim, istinye park yakınında oturuyorum, fen ve teknoloji özel ders aldırmak istiyoruz,aynı zamanda Matematik dersi de alabiliriz.

Matematik özel ders - İstanbul (Anadolu)

ALESe hazırlanıyorum. Uzmanlık alanı ales olan matematik öğretmeninden özel ders almak istiyorum. Maltepede oturuyorum. Kendi evimde ders almak öncelikli tercihim.

Muhasebe özel ders - Ankara

Merhabalar. Kasiyerlik eğitimi verecek 4 yıllık üniversite mezunu ve 5 yıl dersane deneyimi olan günlük yarım gün çalışacak öğretmenler aramaktayım.

Ingilizce özel ders - İstanbul (Avrupa)

Oğlum Şişli Terakki Fen Lisesi 9. sınıf öğrencisi olup Devlet Lisesi geçişli olduğundan seviyede zorlanabileceğini düşünüyorum. Kolejde Öğretmenlik yapan bayan bir ingilizce öğretmeni ile tanışmak istiyoruz. Evimiz Avrupa yakası Ortaköy semtindedir. İlgilinenler iletişime geçebilir.

Matematik özel ders - İstanbul (Avrupa)

Anadolu Lisesi’nde lise 3. sınıfa giden kız kardeşimiz için matematik ve geometri derslerini anlatabilecek bayan öğretmen arıyoruz. Aradığımız öğretmendeki en temel üç nitelik: Sınıfta ve birebirde ders verme tecrübesine sahip olması, üniversitede matematik bölümünden mezun olması ve kardeşimizle uzun süreli çalışabilecek olmasıdır. Anlaştığımız öğretmenle yaz dahil olmak üzere 2 yıl boyunca çalışmak istiyoruz. Kardeşimize yaz tatilinde 1 ay boyunca da hızlandırılmış matematik eğitimi verdireceğiz. Evimiz Küçükçekmece’dedir. Dersleri haftada ikişer gün ( günler karşılıklı görüşmeler sonucunda belirlenecektir.) bir seans ( 75-80 dk arası) verilecektir. Belirlediğimiz ücreti öğretmenimize haftalık takdim edeceğiz. Ücret haftalık 70 TL dir. Yukarıda belirttiğimiz şartlara sahip olan bayan öğretmenler bizimle irtibata geçerse gayet nezih bir aile ortamında uzun süreli ders verecektir.

Okuma Yazma özel ders - Antalya

Çocuğuma okuma yazma öğretecek öğretmen arıyorum.Çünkü çocuğum okuma yazma bilmiyor, adını yazamıyor.

Ingilizce özel ders - İstanbul (Anadolu)

İngilizce hazırlık okuyacağım o yuzden gerek duyuyorum. İngilizce özel ders almak istiyorum.

Türkçe özel ders - İstanbul (Avrupa)

Kızım için türçe 8. sınıf branş öğretmeni arıyorum, 50 TL ücret karşılığı istinye parka yakın oturuyorum

Eğitim Koçu özel ders - İstanbul (Avrupa)

5.sınıfa giden kızıma okul derslerinde takviye amaçlı okul sınav proğramına paralel ilköğretim fen, matematik ve ingilizce derslerine yardımcı olabilecek üniversite öğrencisi bayan öğretmen arıyorum.;İstanbul Avrupa yakası Ataköy'de ikamet etmekteyiz

Eğitim Koçu özel ders - İstanbul (Avrupa)

5.sınıfa giden kızıma okul derslerinde takviye amaçlı okul sınav proğramına paralel ilköğretim fen, matematik ve ingilizce derslerine yardımcı olabilecek üniversite öğrencisi bayan öğretmen arıyorum.

Matematik özel ders - İzmir

11. sınıfa gidiyorum. Okula yardımcı olarak özelders almak istiyorum.

Okuma Yazma özel ders - Ankara

Merhaba, 8 yaşında bir oğlum var. ilkokul ikinci sınıfa başladı. okul değişikliği yaptık, dün öğretmeniyle tanışma fırsatım oldu ve kendi sınıfındaki öğrencileriyle kıyasladığında okuma ve yazma hızının yavaş olduğunu söyledi. Çalıştığım için çok fazla ilgilenemiyorum. Çocuğun herhangi bir problemi yok sadece okuma ve yazmayı hızlandırmak için özel ders aldırmak istiyoruz. Elvankentte oturuyoruz o civardan öğretmenlerimizin araması daha sağlıklı olur kanaatindeyim.

Okuma Yazma özel ders - İstanbul (Avrupa)

Çocuğuma oretmek için zaman bulamiyorum. Özel ders aldırmak istiyorum.
 


1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 61 62EDİTÖRDEN..

İlan Verirken Faydalı İpuçları

Birçok yerde özel ders ilanınızın olmasının mutlaka yararı vardır, sonuçta reklamın iyisi kötüsü olmaz. Fakat çok önemli bir nokta kaçıyor çoğumuzun gözünden. Kendinizi bir an özel öğretmen olarak değil de, ders isteyen bir öğrenci olarak düşünün. Örneğin matematik özel ders alacaksınız ve özel öğretmen aramaya başladınız. Karşınıza çıkan yüzlerce ilanı incelerken şunu farkettiniz:
Verdiği Özel Ders : Matematik, Geometri, Fizik, Kimya, Biyoloji, Ingilizce, Türkçe, Fen ve Teknoloji
Ders Alanı : ÖSS, SBS, OKS, Lise, TOEFL, ALES


Şu sorulara objektif cevap vermek önemlidir : - Bu kadar alanda özel ders verdiğini beyan eden bir öğretmenden özel ders almak ister misiniz?
- Çocuğunuzun geleceginin sözkonusu oldugu bir yarışa böyle bir özel öğretmen ile başlar mıydınız?


ÖZEL DERS GÜNLÜKLERİ

Özel Ders Nedir Ne Değildir?


ÜYE GİRİŞ

Kullanıcı bilgilerim?