ÖĞRETMEN ARABir kaç tıklamayla aradığınız özel öğretmeni bulabilirsiniz.


ÖZEL DERS İSTEKÖzel ders almak istediğinizi birkaç dakika içinde duyurabilirsiniz.


ÜYE OLÖzel ders isteyenlerle iletişime geçmek ayrıcalığına sahip olabilirsiniz.ÖZEL DERS İSTEYENLER

ÖZEL DERS BAŞARINIZI ARTTIRIR

## Bütçenize uygun, üstelik branş öğretmenlerinden özel ders alma fırsatı ##

Yüzde yüz olmasa da özel ders aldığınızda başaramasanız bile yine de muhakkak olumlu bir katkısı olur. Yani örneğin matematik dersinden özel ders aldığınızda belki sınavı kazanmanıza yetmeyecektir, ama matematik netleriniz illa ki artacaktır.

 Özel ders almak başarınızı arttırır

 

Kazanmak ile başarının artması gibi kavramlar hep karıştırılan şeyler. Özel ders almanız, size sınavı kazanacağınızı garanti etmeyebilir.

 

ÖZEL DERS ALARAK BAŞARINIZ MUTLAKA ARTAR

Çocuğunuz liselere giriş sınavında iyi bir puanı hedeflediği için, işi sağlama almak adına özel ders desteği almaya karar verdiniz diyelim. Bunun için de özel öğretmen aramaya, internette araştırmaya giriştiniz. Karşınıza kazanma garantili, yüzde yüz başarı garantili gibi vaatler veren ilanlar illaki çıkacaktır. Siz de onlarla çalışmaya, onlardan ders almaya karar verdiniz.

 

Seviye tespit sınavları, haftalık program, etütler, testler derken uzun ve hummalı bir çalışmanın sonlarına doğru eskisinden çok daha iyi bir seviyeye geldiğinizi gördünüz. Zaten bu gayet doğal durum. Zaten siz oraya netlerinizi arttırıp rakiplerinizle aranızı kapatma amacıyla gitmiştiniz.

 

Peki sonunda ne oldu. Sınavı kazanamadınız ya da az bir farkla istediğiniz okula giremediniz. Bu sadece sizin değil, özel ders alarak fark yaratmaya çalışan ve kazanamnın hayalini kuran pek çok kişinin başına gelebiliyor. Burada suçlu kim peki? Bize göre hiç kimse.. 

 

Çünkü özelders alan herkes kazansaydı, ortaya mantıksız bir durum ortaya çıkardı, değil mi? Siz ders alamay karar verdiniz çünkü netlerinizi arttırmak gayesi içindeydiniz. Bunu da gerçekleştirdiniz, ama kazamanadınız. Zaten bizim de açıklık getirmek istedğimiz şey de bu. Özel öğretmenle çalışmak, size her zaman kazanma garantisi vermeyebilir, fakat başarınızı mutlaka arttıracaktır.EDİTÖRDEN..

İlan Verirken Faydalı İpuçları

Birçok yerde özel ders ilanınızın olmasının mutlaka yararı vardır, sonuçta reklamın iyisi kötüsü olmaz. Fakat çok önemli bir nokta kaçıyor çoğumuzun gözünden. Kendinizi bir an özel öğretmen olarak değil de, ders isteyen bir öğrenci olarak düşünün. Örneğin matematik özel ders alacaksınız ve özel öğretmen aramaya başladınız. Karşınıza çıkan yüzlerce ilanı incelerken şunu farkettiniz:
Verdiği Özel Ders : Matematik, Geometri, Fizik, Kimya, Biyoloji, Ingilizce, Türkçe, Fen ve Teknoloji
Ders Alanı : ÖSS, SBS, OKS, Lise, TOEFL, ALES


Şu sorulara objektif cevap vermek önemlidir : - Bu kadar alanda özel ders verdiğini beyan eden bir öğretmenden özel ders almak ister misiniz?
- Çocuğunuzun geleceginin sözkonusu oldugu bir yarışa böyle bir özel öğretmen ile başlar mıydınız?


ÖZEL DERS GÜNLÜKLERİ

Özel Ders Nedir Ne Değildir?


ÜYE GİRİŞ

Kullanıcı bilgilerim?