ÖĞRETMEN ARABir kaç tıklamayla aradığınız özel öğretmeni bulabilirsiniz.


ÖZEL DERS İSTEKÖzel ders almak istediğinizi birkaç dakika içinde duyurabilirsiniz.


ÜYE OLÖzel ders isteyenlerle iletişime geçmek ayrıcalığına sahip olabilirsiniz.ÖZEL DERS İSTEYENLER

ÖZEL DERS FİYATLARI

## Bütçenize uygun, üstelik branş öğretmenlerinden özel ders alma fırsatı ##

Özel ders fiyatları arasında o kadar fazla uçurum olabiliyor ki, bazen kafamız karışmıyor da değil. Düşünsenize bir kere, benzer deneyimlere sahip iki öğretmenin ders ücreti arasında dağlar kadar fark olabiliyor. Peki hangisini seçmeliyim? sorusunu sormaktan alamıyoruz kendimizi çoğu zaman.

özel ders fiyatları

 

Bir öğretmenin özel ders ücreti 1 saat için 20 TL olabiliyorken, bir diğerinin 80 TL olabilmektedir. Böyle bir durumda seçimimizi yaparken belirleyici olan şey, bizi bazen  doğru bazen de yanlış seçimler yapmaya yöneltebiliyor.

ÖZEL DERS FİYATI DAHA UCUZ DİYE..

Yanlış seçim diyoruz çünkü gerçekten de ders fiyatını ön planda tuttuğumuz zaman, kayıplarımız sadece parayla kalmayıp asla geri getiremeyeceğimiz zaman da olmaktadır maalesef. Size asla ders ücretini önmesemeyin demiyoruz, diyemeyiz de. Fakat bazen fiyata o kadar takılı kalıyoruz ki, 5 TL daha ucuz olacak diye size faydası olmayacak bir öğretmenle çalışmak durumunda kalabiliyoruz. Bunu anladığımızda da iş işten geçmiş olabiliyor.

 

Mesela matematik özel ders fiyatı 1 saat için 70 TL olan üstelik çok deneyimli bir öğretmenle çalışmak yerine saat ücreti 60 TL olan bir öğretmenle çalışmak arasında ne fark olabilir bunu görelim.

 

Varsayalım ki haftada 1 kere 2 saat ders alacaksınız. Yani ders başına haftada 20 TL fark oluyor. Bu da aylık 80 TL ye karşılık geliyor. Eğer bütçemizi çok zora sokmayacaksa niçin daha deneyimsiz birini sırf bu fark için tercih edelim ki..

 

Peki daha ucuz olanı seçersek zararımız ne olur? Cevabı çok basit: Aldığımız özel ders işe yaramazsa bir her ay 480 TL havaya gitmiş olacak. Üstelik asla geri getiremeyeceğiniz zamanınız ve bozulan moraliniz de cabası. Evet maalesef bu türden durumlar sırf birazcık daha ekonomik olalım diye başımıza gelebiliyor.EDİTÖRDEN..

İlan Verirken Faydalı İpuçları

Birçok yerde özel ders ilanınızın olmasının mutlaka yararı vardır, sonuçta reklamın iyisi kötüsü olmaz. Fakat çok önemli bir nokta kaçıyor çoğumuzun gözünden. Kendinizi bir an özel öğretmen olarak değil de, ders isteyen bir öğrenci olarak düşünün. Örneğin matematik özel ders alacaksınız ve özel öğretmen aramaya başladınız. Karşınıza çıkan yüzlerce ilanı incelerken şunu farkettiniz:
Verdiği Özel Ders : Matematik, Geometri, Fizik, Kimya, Biyoloji, Ingilizce, Türkçe, Fen ve Teknoloji
Ders Alanı : ÖSS, SBS, OKS, Lise, TOEFL, ALES


Şu sorulara objektif cevap vermek önemlidir : - Bu kadar alanda özel ders verdiğini beyan eden bir öğretmenden özel ders almak ister misiniz?
- Çocuğunuzun geleceginin sözkonusu oldugu bir yarışa böyle bir özel öğretmen ile başlar mıydınız?


ÖZEL DERS GÜNLÜKLERİ

Özel Ders Nedir Ne Değildir?


ÜYE GİRİŞ

Kullanıcı bilgilerim?