ÖĞRETMEN ARABir kaç tıklamayla aradığınız özel öğretmeni bulabilirsiniz.


ÖZEL DERS İSTEKÖzel ders almak istediğinizi birkaç dakika içinde duyurabilirsiniz.


ÜYE OLÖzel ders isteyenlerle iletişime geçmek ayrıcalığına sahip olabilirsiniz.ÖZEL DERS İSTEYENLER

ÖZEL DERS VERENLER BURADA

## Bütçenize uygun, üstelik branş öğretmenlerinden özel ders alma fırsatı ##

Dersrehberi.com hizmete başladığı ilk günden bugüne kadar binlerce özel öğretmeni yine sayısı bir o kadar çok özel ders almak isteyen öğrenciyle buluşturdu. Başta İstanbul, Ankara ve İzmir olmak üzere diğer bir çok şehirden özel ders verenlerin kendilerini tanıtabildiği, aynı zamanda öğretmen arayanların sesini duyurabildiği bir portal olduk.

Özel ders verenler burada sayfası

ÖZEL DERS VERENLER İLE İSTEYENLERİ BULUŞTURUYORUZ

Açıkçası internette artık özel ders siteleri o kadar çok fazla ki, çoğu zaman bir sitede karşınıza çıkan özel öğretmen ile başka bir web sitede karşılaşabiliyorsunuz. Gayet doğal bir durum bu. Çünkü özel ders verenler o kadar fazlalaştı ki, bir öğremenin öğrenci tarafından farkedilmesi ve şansını arttırması için farklı özel ders sitelerine ilan bırakması artık alışagelmiş bir hal aldı.. Hatta kimi zaman aynı öğretmeni birbirinden farklı iki ücret ile görmemiz bile mümkün olabiliyor. 

 

Farklı şekilde hizmet verebilen özel ders portalları arasında olan dersrehberi.com, Özel Ders İstiyorum ilan formu ile, öğretmen arayan öğrencilerimize, anne ve babalara, şirket çalışanlarına kendi ilanlarını bırakma olanağı tanımış ilk portal sitelerdendir. Hatta ilk sitedir de diyebiliriz. Çoğu kişi olmasa bile, sayısı azımsanmayacak sayıdaki ders isteyenler bu sayede özel öğretmen ilanlarına tek tek bakmak yerine ilan bırakarak öğretmenlerin kendilerine ulaşmasını sağlamıştır. (bkz Özel Ders İsteyenler)

 İSTANBUL, ÖZEL DERS TALEBİNDE İLK SIRADA

Daha önce de belirttiğimiz ve yukarıdaki linke tıkladığınızda açılan sayfada da göreeceğiniz gibi en fazla ders talebinin olduğu iller başta İstanbul olmak üzere Ankara veİzmir şehirleridir. İstanbul Avrupa ve Anadolu yakası sıranın başını çekiyor. En çok istenen ise malum özel matematik dersi ile ingilizce dersi..EDİTÖRDEN..

İlan Verirken Faydalı İpuçları

Birçok yerde özel ders ilanınızın olmasının mutlaka yararı vardır, sonuçta reklamın iyisi kötüsü olmaz. Fakat çok önemli bir nokta kaçıyor çoğumuzun gözünden. Kendinizi bir an özel öğretmen olarak değil de, ders isteyen bir öğrenci olarak düşünün. Örneğin matematik özel ders alacaksınız ve özel öğretmen aramaya başladınız. Karşınıza çıkan yüzlerce ilanı incelerken şunu farkettiniz:
Verdiği Özel Ders : Matematik, Geometri, Fizik, Kimya, Biyoloji, Ingilizce, Türkçe, Fen ve Teknoloji
Ders Alanı : ÖSS, SBS, OKS, Lise, TOEFL, ALES


Şu sorulara objektif cevap vermek önemlidir : - Bu kadar alanda özel ders verdiğini beyan eden bir öğretmenden özel ders almak ister misiniz?
- Çocuğunuzun geleceginin sözkonusu oldugu bir yarışa böyle bir özel öğretmen ile başlar mıydınız?


ÖZEL DERS GÜNLÜKLERİ

Özel Ders Nedir Ne Değildir?


ÜYE GİRİŞ

Kullanıcı bilgilerim?