ÖĞRETMEN ARABir kaç tıklamayla aradığınız özel öğretmeni bulabilirsiniz.


ÖZEL DERS İSTEKÖzel ders almak istediğinizi birkaç dakika içinde duyurabilirsiniz.


ÜYE OLÖzel ders isteyenlerle iletişime geçmek ayrıcalığına sahip olabilirsiniz.ÖZEL DERS İSTEYENLER

Özel Ders Ankara

Ankara şehrinde bugüne kadar 646 kişi özel ders talep etti.
311 - 320 arası ilanlar

Hollandaca - Ankara

Ankarada hollandaca denge sınavına girecegim özel ders almak istiyorum. Gündüz çalıştıgım için mesaiden sonra ve hafta sonu ders almak istiyorum. Vermek isteyenler beni arasın.

Matematik - Ankara

Sincanda oturuyorum. 24 yaşındayım bos zamanlarımda evimde DGS ye hazırlık ve matamatik özel dersi almak istiyorum. İlgilenen arkadaşlar ulaşırsa sevinirim bu arada evde yanlız yasıyorum sonradan bi sıkıntı cıkmasın.

Edebiyat - Ankara

Eryamandaki dershanemize edebiyat-türkçe öğretmeni alınacaktır ilgilenen öğretmenlerin aramaları ya da cv göndermeleri rica olunur.teşekkürler

Üniversite Dersleri - Ankara

Bugün veya yarın acil özel derse ihtiyacım var. İktisat matematiği anlatacak öğretmen arıyorum. Sincandayım

Matematik - Ankara

Mail yolu ile veya SMS yolu ile haberleşmek istiyorum. Şu anda askerim kasımda terhis olacağım. Kasım-Aralık itibari ile özel ders lere başlayabiliriz. Liseden spor bölümü çıkışlıyım. ÖSS de en kötü bir açıköğretim veya beden öğretmenliği istiyorum. Bu yüzden 1.bölüm sorularını çözmek zorundayım. Sadece mat 1 değil türkçe, tarih ve coğrafya derslerini de almalıyım ki bu dersler hakkında pek bilgim yok. Düzeyimi sıfır kabul ederek derslere başlarsak çok iyi olacaktır. Sivil yaşantımda bir işte çalıştığım için hafta sonları benim için en uygun zamandır. Erkek öğretmen olması en büyük tercihimdir. Etlikte, Etlik lisesinin yakınlarında oturuyorum. Şartlarım uygunsa dönerseniz sevinirim.

Ingilizce - Ankara

Balgat'daki ofisimde özel İngilizce dersi almak istiyorum.Yurt dışı bağlantılı bir şirkette çalışıyorum.Konuşma seviyesinde İngilizce öğrenmek istiyorum. Elbette biraz da olsa biliyorum ama çok zayıfım.Kursa gitmek için zamanım müsait değil.Esnek çalışma saatlerinde ancak çalışabilirim.

Ingilizce - Ankara

Özel İngilizce dersi talep ediyorum

Bale - Ankara

Bale egitmenleri aranmaktadır. Sızde bu konuda kendınize guvenıyorsanız hemen arayın ve goruselım

Ingilizce - Ankara

Boğaziçi üniversitesi hazırlık sınıfı öğrencisiyim. 6 temmuzda başlayacak yaz okuluna kadar akademik essay yazma ve reading konusunda yardım edebilecek bir öğretmene ihtiyacım var.

Ingilizce - Ankara

6.sınıfa (özel okul) gidecek oğlum için yaz dönemi 1-1,5 ay(haftada 2-4 saat) kadar geçmiş dönemi toparlayacak İngilizce özel dersi aldırmak istiyorum. Branş öğretmeni tercihimdir. İlgilenenlerin mail ile ulaşmalarını bekliyorum.


1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 61 62 63 64 65EDİTÖRDEN..

İlan Verirken Faydalı İpuçları

Birçok yerde özel ders ilanınızın olmasının mutlaka yararı vardır, sonuçta reklamın iyisi kötüsü olmaz. Fakat çok önemli bir nokta kaçıyor çoğumuzun gözünden. Kendinizi bir an özel öğretmen olarak değil de, ders isteyen bir öğrenci olarak düşünün. Örneğin matematik özel ders alacaksınız ve özel öğretmen aramaya başladınız. Karşınıza çıkan yüzlerce ilanı incelerken şunu farkettiniz:
Verdiği Özel Ders : Matematik, Geometri, Fizik, Kimya, Biyoloji, Ingilizce, Türkçe, Fen ve Teknoloji
Ders Alanı : ÖSS, SBS, OKS, Lise, TOEFL, ALES


Şu sorulara objektif cevap vermek önemlidir : - Bu kadar alanda özel ders verdiğini beyan eden bir öğretmenden özel ders almak ister misiniz?
- Çocuğunuzun geleceginin sözkonusu oldugu bir yarışa böyle bir özel öğretmen ile başlar mıydınız?


ÖZEL DERS GÜNLÜKLERİ

Özel Ders Nedir Ne Değildir?


ÜYE GİRİŞ

Kullanıcı bilgilerim?