ÖĞRETMEN ARABir kaç tıklamayla aradığınız özel öğretmeni bulabilirsiniz.


ÖZEL DERS İSTEKÖzel ders almak istediğinizi birkaç dakika içinde duyurabilirsiniz.


ÜYE OLÖzel ders isteyenlerle iletişime geçmek ayrıcalığına sahip olabilirsiniz.ÖZEL DERS İSTEYENLER

Özel Ders Ankara

Ankara şehrinde bugüne kadar 646 kişi özel ders talep etti.
191 - 200 arası ilanlar

Matematik - Ankara

lise2,vektörler,polinomlar,permütasyon,kombinasyon,oran orantı,çarpanlara ayırma.konularında bayan öğrenciden veya öğretmenden haftada iki saat özel ders aldırmak istiyorum.Etlik-incirli-keçiören,yenimahalle,kızılay,ulus tarafında oturanlar tercihimdir.ders ücretini ve ders günlerini kararlaştıralım.Acil arayınız.

Geometri - Ankara

lise 2 mat ve geometri dersleri aldırmak istiyorum. etlik incirli gata yukarısında evimde özel ders aldırmak istiyorum. Haftada iki saat matematik iki saat de geometri aldırmak istiyorum. ilgilenenlerin dikkatine.öğrenci ve öğretmen olabilir.

Matematik - Ankara

15 yaşında lise 2 deki kızıma evimde bayan öğrenciden haftada 2 saat , saati 15-20 tl uygun fiyatla matematik özel dersi aldırmak istiyorum. adresim Etlik -İncirli / Gata hastanesi yukarısı.

Felsefe - Ankara

AÖF Felsefe 2. sınıf öğrencisiyim. 1. sınıftan sembolik mantık dersinde yardıma ihtiyacım bulunmaktadır.

Matematik - Ankara

Aslında matemtik temelim var ama bu sene başarılı olamadım...Erkek bir üniversite öğrencisinden özel ders almak istiyorum fiyat aralığı 15-20 oturduğum semt: ERYAMAN

Resim - Ankara

Aradığım Öğretmen Bayan olmalıdır. Güzel sanatlar bölümü için karakalem dersi almak istiyorum

Matematik - Ankara

Matematik dersim bu sene kötü geldi , buyüzden bayan özel ders verecek matematik Öğretmeni arıyorum ücret en fazla 30Tl olabilir mümkünse yüksek lisans yapmış ve çayyoluna gelebilsin

Ingilizce - Ankara

Ben Bilkent Üniversitesi hazırlık öğrencisiyim upper kurunda okumaktayım,Bilkent Üniversitesinin sistemini bilen bir öğretmene ihtiyacım var...Daha önce Bilkent üniversitesinde öğretmenlik yapmış veya yapmakta olan bir öğretmen tercihimdir ama bilkent üniversitesinin sistemini bilen bir öğretmendende ders alabilirim özellikle öğretmenin stratejileri önemlidir ne yapmam gerektiğini ve nelere calısmamız gerektigini öğretmenin belirlemesi benim için ömemlidir. Tamamen Bilkentin sistemine yönelik çalışmak istiyorum, bu yüzden Bilkent üniversitesinin sistemini bilen bir öğretmene ihtiyacım var. Bunun dısındaki kriterlere ve sartlara uyum sağlayabilirim. İlgilenen öğretmenlerin benim iletişime geçmesini rica ediyorum.

Fransızca - Ankara

7 ve 9 yaşımızda iki oğlumuz için (orta seviyede fransızca biliyorlar) Bayan öğretmen olmalı

Kimya - Ankara

Anadolu lisesibirinci sınıfta okuyan kızım için ODTÜ öğrencisinden kimya özel dersi almak istiyorum


1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 61 62 63 64 65EDİTÖRDEN..

İlan Verirken Faydalı İpuçları

Birçok yerde özel ders ilanınızın olmasının mutlaka yararı vardır, sonuçta reklamın iyisi kötüsü olmaz. Fakat çok önemli bir nokta kaçıyor çoğumuzun gözünden. Kendinizi bir an özel öğretmen olarak değil de, ders isteyen bir öğrenci olarak düşünün. Örneğin matematik özel ders alacaksınız ve özel öğretmen aramaya başladınız. Karşınıza çıkan yüzlerce ilanı incelerken şunu farkettiniz:
Verdiği Özel Ders : Matematik, Geometri, Fizik, Kimya, Biyoloji, Ingilizce, Türkçe, Fen ve Teknoloji
Ders Alanı : ÖSS, SBS, OKS, Lise, TOEFL, ALES


Şu sorulara objektif cevap vermek önemlidir : - Bu kadar alanda özel ders verdiğini beyan eden bir öğretmenden özel ders almak ister misiniz?
- Çocuğunuzun geleceginin sözkonusu oldugu bir yarışa böyle bir özel öğretmen ile başlar mıydınız?


ÖZEL DERS GÜNLÜKLERİ

Özel Ders Nedir Ne Değildir?


ÜYE GİRİŞ

Kullanıcı bilgilerim?