ÖĞRETMEN ARABir kaç tıklamayla aradığınız özel öğretmeni bulabilirsiniz.


ÖZEL DERS İSTEKÖzel ders almak istediğinizi birkaç dakika içinde duyurabilirsiniz.


ÜYE OLÖzel ders isteyenlerle iletişime geçmek ayrıcalığına sahip olabilirsiniz.ÖZEL DERS İSTEYENLER

Özel Ders Ankara

Ankara şehrinde bugüne kadar 646 kişi özel ders talep etti.
181 - 190 arası ilanlar

Eğitim Koçu - Ankara

Oğlum spor lisesin de okumaktadır.(lise 2) Lisanslı futbol oynamaktadır.Okul ve futbolu bir arada götürecek hayatını planlayacak ve örnek bir öğrenci ve sporcu olmasını sağlayacak bir yaşam koçu aranmaktadır. Bütün derslere yardımcı olacak ve üniversiteye hazırlık yapacaktır.Saatlik veya aylık fiyat görüşülebilir

Matematik - Ankara

Lise 3 anadolu lisesine giden oğlum ilkogretimden beri matematikle sorun yasamakta. Şu anda da TM öğrencisi olup geometri ve matematik dersleri dışında ortalamanın üstünde bir ögrenci. Alt sınıflarda bir yerlerde zincirin halkasının koptugunu dusunmekteyim ve kendisine alt sınıf( 6-7 ) başlayarak taramalı bir sekilde gidip eksiklerini tamamlamasına ve bu dersleri ortalamanın üstune getirmesine yardımcı olacak bir ögretmen arayışı içindeyim , dersler yoğun olabileceginden maddi olarak çok agır gelmeyecek bir ücret karsılıgında ders verebilecek kişilerin benimle özellikle email yoluyla irtibata geçmesini rica ediyorum.

Biyoloji - Ankara

LYS ye girecek lise son sınıf kızım için eryamanda oturuyorum özel ders verecek öğretmen arıyorum acil

Ingilizce - Ankara

İlkokul 4. sınıfta okuyan kızım için, bir bayan öğrenciden matematik ve ingilizce özel dersleri aldırmak istiyorum. Hafta sonları kızıma rehberlik edebilecek, ders programını ve sosyal faaliyetleri birlikte programlayabilecek müsaitlikte olmasını tercih ederim.

Üniversite Dersleri - Ankara

Gazi üni. Mimarlık bölümü 1. sınıf öğrencisiyim derslerde çok zorlanıyorum özellikle yapı dersi çizimlerinde yardımcı olabilecek birini arıyorum özel ders takviyesi almak istiyorum.Ankarada olsun yeter semt önemli değil ücret de konuşuruz bir an önce.Lütfen bana ulaşın

Fizik - Ankara

Lise 2.sınıfa giden bir oğlum var ona özel ders aldırmak istiyorum. not ortalaması düşük değil ama bir öğretmen tarafından yönlendirilirse not ortalaması yükselebilir.

Matematik - Ankara

8.sınıfa devam eden kızıma matematik ve fen bilgisinden evimde özel ders verebilecek (sbs sınavına kadar) branşlarında deneyimli bayan öğretmenler arıyorum. Eryaman'da oturuyorum. Dersler için hafta sonunu tercih ediyorum.

Matematik - Ankara

Sınavım var acil pazartesi lazım 20.02.11 bgnn tarhi

Ingilizce - Ankara

Medikal sektörde üretim ve satış gerçekleştiren bunun yanı sıra dış ticaret hacminin iyi sayılabileceği bir firma da çalışmaktayım.Yurt dışı faaliyetlerimiz,fuar ve kongreler,dış ticaret işlemlerimiz için Az olarak ifade edebileceğim ingilizce alt yapımı çok iyi derecede geliştirmek ve çok iyi şekilde konuşabilmek istiyorum.Bu isteğimi de mümkün olduğunca kısa süre içinde yapmak için özel ders istiyorum.Yardımcı olabilecek deneyimli eğitmen arıyorum...

Geometri - Ankara

Lise 2 geometri konularında haftada iki saat bayan öğrenci veya öğretmenden özelders aldırmak istiyorum.etlik,incirli,yenimahalle,demetevler,ulus,kızılay tek araba ile gelebilenler tercihimdir.ders saati ve günleri öğretmenle ayarlanacaktır.acil arayınız.


1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 61 62 63 64 65EDİTÖRDEN..

İlan Verirken Faydalı İpuçları

Birçok yerde özel ders ilanınızın olmasının mutlaka yararı vardır, sonuçta reklamın iyisi kötüsü olmaz. Fakat çok önemli bir nokta kaçıyor çoğumuzun gözünden. Kendinizi bir an özel öğretmen olarak değil de, ders isteyen bir öğrenci olarak düşünün. Örneğin matematik özel ders alacaksınız ve özel öğretmen aramaya başladınız. Karşınıza çıkan yüzlerce ilanı incelerken şunu farkettiniz:
Verdiği Özel Ders : Matematik, Geometri, Fizik, Kimya, Biyoloji, Ingilizce, Türkçe, Fen ve Teknoloji
Ders Alanı : ÖSS, SBS, OKS, Lise, TOEFL, ALES


Şu sorulara objektif cevap vermek önemlidir : - Bu kadar alanda özel ders verdiğini beyan eden bir öğretmenden özel ders almak ister misiniz?
- Çocuğunuzun geleceginin sözkonusu oldugu bir yarışa böyle bir özel öğretmen ile başlar mıydınız?


ÖZEL DERS GÜNLÜKLERİ

Özel Ders Nedir Ne Değildir?


ÜYE GİRİŞ

Kullanıcı bilgilerim?