ÖĞRETMEN ARABir kaç tıklamayla aradığınız özel öğretmeni bulabilirsiniz.


ÖZEL DERS İSTEKÖzel ders almak istediğinizi birkaç dakika içinde duyurabilirsiniz.


ÜYE OLÖzel ders isteyenlerle iletişime geçmek ayrıcalığına sahip olabilirsiniz.ÖZEL DERS İSTEYENLER

Özel Ders Ankara

Ankara şehrinde bugüne kadar 646 kişi özel ders talep etti.
131 - 140 arası ilanlar

Fizik - Ankara

9. Sınıfta okuyan yiğenimin haftanın her günü 3 saat fizik matematik, biyoloji geometri ve kimya dersleride yardımcı olabilecek üniversite öğrencisinden özel ders almak istiyoruz. Bir nevi part time çalışcak bay yada bayan, ilgilenen arkadaşlar email e numaralarını yazarlarsa ben kendilerine dönüş yapacağım. Teşekkürler

Okuma Yazma - Ankara

15 tatil boyunca okuma yazmasını geliştirmesi ve 2 .yarıya daha başarılı girmesi için, özel ders istiyorum.

Matematik - Ankara

Ygs matematik'den özel ders istiyorum. Konulara sıfırdan başlayacağım. 11.sınıftayım, şuan ki matematiğim okul ve dershane denemelerinde iyi olmasına rağmen ygs matematiği hakkında hiçbir şey bilmiyorum diyebilirim. Ama halledebilirim sonuçta karmaşık sayıyı yapan biri doğal sayıyı anlamakta zorluk çekmez diye düşünüyorum. Ders verecek olan kişinin cinsiyeti ve yaşı önemli değil. Önemli olan konuya hakimiyeti ve anlatma kabiliyeti. Aynı zamanda ben Batıkent'de oturuyorum Batıkent'e yakın biri olması benim açımdan daha iyi olur. Haftada 1-2 saat ücreti görüşebiliriz (150 tl'ye kadar )

Ingilizce - Ankara

Yakinda TOEIC sinavina katilmaktayim. Sinavda Speaking & Writing Skills degerlendirilecek.Yardimci olursaniz cok sevinirim.Lütfen en kisa zamanda irtibata gecelim.

Ingilizce - Ankara

Orta düzey ingilizcemi geliştirmek adına ingilizce özel ders almak istiyorum.Özellikle iş ingilizcesi konusunda tecrübeli olması tercih sebebidir.

Matematik - Ankara

7. sınıfta okuyan iki çocuğum için evde özel ders aldırmak istiyorum. Haftada iki saat tercih ediyorum.

Ingilizce - Ankara

Mrb ilkokul 3.sınıfa giden oglum için ingilizce matematik türkçe hayat bilgisi dersi için özel ögretmen istiyorum

Matematik - Ankara

Matematik ağırlıklı tüm derslerden özel derse ihtiyacım var. Maddi durumum düşük,ücrette yardımcı olmak isteyen arasın. (8.sınıf öğrencisiyim - eryamanda oturuyorum.)

Fizik - Ankara

Eksikliklerimi tamamlamak için fizik dersi almak istiyorum.

Ingilizce - Ankara

Hedef: en kısa sürede iş ortamında kullanılabilecek ( yazışma, konuşma) ingilizce düzeyine erişmek... not: dersler yaşamkentteki ofisimizde yapılacaktır. ofis adresine www.neonmimarlik.com adresinden ulaşılabilir...


1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 61 62 63 64 65EDİTÖRDEN..

İlan Verirken Faydalı İpuçları

Birçok yerde özel ders ilanınızın olmasının mutlaka yararı vardır, sonuçta reklamın iyisi kötüsü olmaz. Fakat çok önemli bir nokta kaçıyor çoğumuzun gözünden. Kendinizi bir an özel öğretmen olarak değil de, ders isteyen bir öğrenci olarak düşünün. Örneğin matematik özel ders alacaksınız ve özel öğretmen aramaya başladınız. Karşınıza çıkan yüzlerce ilanı incelerken şunu farkettiniz:
Verdiği Özel Ders : Matematik, Geometri, Fizik, Kimya, Biyoloji, Ingilizce, Türkçe, Fen ve Teknoloji
Ders Alanı : ÖSS, SBS, OKS, Lise, TOEFL, ALES


Şu sorulara objektif cevap vermek önemlidir : - Bu kadar alanda özel ders verdiğini beyan eden bir öğretmenden özel ders almak ister misiniz?
- Çocuğunuzun geleceginin sözkonusu oldugu bir yarışa böyle bir özel öğretmen ile başlar mıydınız?


ÖZEL DERS GÜNLÜKLERİ

Özel Ders Nedir Ne Değildir?


ÜYE GİRİŞ

Kullanıcı bilgilerim?