ÖĞRETMEN ARABir kaç tıklamayla aradığınız özel öğretmeni bulabilirsiniz.


ÖZEL DERS İSTEKÖzel ders almak istediğinizi birkaç dakika içinde duyurabilirsiniz.


ÜYE OLÖzel ders isteyenlerle iletişime geçmek ayrıcalığına sahip olabilirsiniz.ÖZEL DERS İSTEYENLER

ZEKA OYUNLARI

Dersrehberi.com bir oyun sitesi olmadığı için maalesef sadece bir kaç basit oyun bulunmaktadır. Amacımız kısacık da olsa keyifli anlar geçirmenizi sağlamak. Oyun sayfamızın zenginleşmesinde desteğinize çok ihtiyacımız var. "Sitenizde şu oyun da olmalı" dediğiniz bir oyun biliyorsanız bize gönderebilir ya da bilgilendirebilirsiniz. Şimdiden teşekkür eder, keyifli dakikalar dileriz.
 
Bir Kelime Bir İşlem (işlem versiyonu)
 
Bir Kelime Bir İşlem (kelime versiyonu)
 
Hanoi Kulesi (Hanoi Tower)
 
Kolaysa nehri geç bakalım! (Japon işi bir oyun)
 
Sudoku
Tüm satırları, sütunları ve 3x3 bölgeleri 1'den 9'a kadar rakamlarla doldurun. Aynı satır ve aynı sütunda her rakam sadece bir kere kulanılacak.
Başlamak için tıkla
 
Renklerin Yerini Tahmin Edin
Artı-Eksi oyunuyla benzerlik taşımaktadır. Sağ taraftaki renkleri seçerek en üstte gizlenmiş olan renkleri tahmin etmeye çalışacaksınız. Her tur sonrasında siyah ve beyaz renkler tahmininizin ne kadar iyi olduğunu size gösterecektir.
Başlamak için tıkla
 
Hafıza Oyunu (I) - Görüntülerin sırasını ezberleme
Görüntülerin sırasını ezberlemeniz istenecek. Ezberledikten sonra, bir sonraki ekranda sıralamayı tekrar yapmanız istenecek.
Başlamak için tıkla
 
Hafıza Oyunu (II) - Belleğinize kuvvet!
Görüntülerin sırasını ezberlemeniz istenecek. Görüntüleri ezberledikten sonra resimlerden biri değişecek ve sıraları karıştırılacak. Değiştirilen görüntüyü bulmanız gerekiyor.
Başlamak için tıkla
 
Toplama İşlemi (6+4=?) O kadar da kolay sanmayın!
Aşağıdaki resmi tıkladığınızda karşınıza durmadan rastgele hareket eden rakamlar çıkacak. Sizden hareket eden tüm rakamları toplamanız istenecek.
Başlamak için tıkla
 
Mayın Tarlası
Başlamak için tıkla
Mayın tarlası, hafıza oyunları, sudoku ve renk tahmini oyunları gamesforthebrain.com sitesinden derlenmiştir.EDİTÖRDEN..

İlan Verirken Faydalı İpuçları

Birçok yerde özel ders ilanınızın olmasının mutlaka yararı vardır, sonuçta reklamın iyisi kötüsü olmaz. Fakat çok önemli bir nokta kaçıyor çoğumuzun gözünden. Kendinizi bir an özel öğretmen olarak değil de, ders isteyen bir öğrenci olarak düşünün. Örneğin matematik özel ders alacaksınız ve özel öğretmen aramaya başladınız. Karşınıza çıkan yüzlerce ilanı incelerken şunu farkettiniz:
Verdiği Özel Ders : Matematik, Geometri, Fizik, Kimya, Biyoloji, Ingilizce, Türkçe, Fen ve Teknoloji
Ders Alanı : ÖSS, SBS, OKS, Lise, TOEFL, ALES


Şu sorulara objektif cevap vermek önemlidir : - Bu kadar alanda özel ders verdiğini beyan eden bir öğretmenden özel ders almak ister misiniz?
- Çocuğunuzun geleceginin sözkonusu oldugu bir yarışa böyle bir özel öğretmen ile başlar mıydınız?


ÖZEL DERS GÜNLÜKLERİ

Özel Ders Nedir Ne Değildir?


ÜYE GİRİŞ

Kullanıcı bilgilerim?